Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kockás has illetve Mellkas...

Kockás has illetve Mellkas gyakorlatokhoz mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Az szép és jó hogy olvasom a hasonló kérdéseket,de 90% értelmetlen.

Arra lennék kíváncsi hogy gyorsan szeretnék 1 látványos átalakulást a testemen.


Eddig csináltam a hasprést,lógva lábemelést,lábkörzést.

Mellkashoz,széles fekvők stb.

Arra lennék kíváncsi hogy naponta juttatom be a fehérje adagomat,nem táp,kreatin stb.. SZóval nem fújni akarom magam.

Lényegre térek,milyen gyakorlatot csináljak,és mennyit?

Valaki tud ilyen táblázat szerűséget. Hogy miden napra a gyakorlatok száma,és típusa van beiktatva?

Mondjuk Hétfő 100 hasprés

Kedd 200 fekvő. Valami ilyesmire gondoltam.

Köszönöm előre az értelmes válaszokat.

Ki csak érteni akar hozzá de nem tud semmit az kérem kerülje a válasz gombot :)



2014. okt. 1. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha olvasod az oldalt akkor eleve tudnod kell, hogy a kérdésed hülyeség.

Először is nagyon böki a szemem a tápkieg felfúj mondatod, szóval arra reagálok először.

-.-" nem fúj fel, nincs felfújt izom....................

rendes edzés kellene, nem 2gyakorlatos 100ismétléses mese.

Átmozgatóval kezdj, vagyis heti 3vagy 4szer(ahogy időd engedi) edzed meg minden izmodat, pl húzódzkodás, tolódzkodás, több féle fekvő, felülés, gugolás, vádligyakorlatok.

Majd később mehet osztott edzésterv, de ez a hétfőn megcsináok x100at és kedden mégx100 az értelmetlen.

És étrendtől lesz kockás a hasad, nem tudom kevés izom vagy magas zsír miatt nem látszik a kocka, ha utóbbi akkor diéta és rendes edzés, de ha meg izom se sok rajtad az is felesleges mert nem lesz jobb formád.:/

2014. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Minden nap megmozgatom magam,mély izomgyakorlatot is csinálok. Csak kíváncsi lettem volna arra a dologra hogy ugyan mi lenne a leghatékonyabb illetve milyen mennyiségben és milyen időbeosztásban.

mert van hogy 2-2 napon keresztül csak hasra,utána csak mell illetve váll..

2014. okt. 1. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Pihenés alatt fejlődik az izom!

Szerintem ez a kulcsmondat számodra.

Ajánlom, hogy olvasd el bodybuilder alapismeretek és a sárga kapszulás ingyen letölthető.

2014. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 angelside válasza:
Fegyencedzés lesz a te (tan)könyved. Nézz utána! Komplett rendszer az alapoktól a "csúcsig". Idő közben meg kiegészítheted más gyakorlatokkal.
2014. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!