Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Atejbe rizsbe ugyan annyi...

Atejbe rizsbe ugyan annyi szénhidrát van mint a rendes rizsbe? Ha nem, mekkora a különbség?

Figyelt kérdés

2014. okt. 4. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A tejbe rizsben van tej is és a tejben is van szénhidrát.
2014. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magasabb tartalommal rendelkezik mint a sima főtt rizs, ugyanis a tejbe rizshez raksz cukrot is ugyebár.
2014. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értem... Most akkor a tejberizsbe még több CH van mint a rendes főtt rizsbe?
2014. okt. 4. 17:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm második!
2014. okt. 4. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem amúgy sem, hogy fogalmazódott meg benned a kérdés. Van egy dolog, hozzáadsz tejet meg CUKROT bammeg, cukrot. Akkor szerinted nincs benne több szénhidrát?
2014. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

100 grammra vetítve lehet akár kevesebb is, de az megint macerás, mert ugyan honnan tudnánk, hogy te mennyi kristálycukrot dobsz bele és mennyi tejet.

De a valódi cukortartalma nyilván nő.

2014. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nem érti a kérdező hogy a tejben főtt rizs szénhidráttartalma módosul e a vízben főzött rizshez képest. :D Jézusom.
2014. okt. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel a tej tele van tejcukorral így jóval több a ch a tejberizsben, mintha vízben főzted volna. 1 liter tejben van 47g tejcukor. Ha ennyiben főzöd a rizst, akkor ennyivel lesz több a ch benne, ahhoz képest, mintha vízben főzted volna.
2014. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!