Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőként négynapos osztott...

Kezdőként négynapos osztott edzésterv?

Figyelt kérdés

Még sohse voltam konditeremben, de utána olvastam a dolgoknak és tudom hogy nem jó kezdőknek az osztott, mert kell két-három hónap átmozgató edzés.

A probléma ott van, hogy a haverom aki már régebben lejár egy négynapos osztott edzéstervet követ, és azt mondta hogy mehetek vele hétfőtől nyugodtan majd együtt fogunk edzeni, vagyis én is azt csinálom, amit ő csak gondolom kisebb súllyal.

Kérdeztem tőle, hogy most akkor nekem nem átmozgatást kell csinálnom, erre azt mondta, hogy azt meg minek? Ő is valaki mással kezdett el edzeni rögtön osztott edzéstervvel és semmi baja sem lett csak bazi nagy izomláza.

Szerintetek ha teljesen edzetlenül elkezdek négynapos osztott edzésterv szerint edzeni, akkor lehet valami bajom?


2014. okt. 4. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Meg kell erősödni az ízületeknek és az izmoknak is, nem egyből egy izomcsoportonként több gyakorlatos edzésbe belevágni. Szóval maradj legalább pár hétig teljes testes edzésnél, izomcsoportonként 1-1 gyakorlattal. Ésszel csináld akkor is, ha más nem így tette. De a döntés a tiéd, én csak leírom a véleményem, mert te kérdezted.:)
2014. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor elmegyek haverommal edzeni és én meg tök mást csinálok mint ő? Ez eddig oké is, csak hát pont ő tanítaná meg nekem a dolgokat!
2014. okt. 4. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól még tud tanítani. Mikor ő pihen, akkor mutatja neked a gyakorlatot.
2014. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha, akkor mondom neki hétfőn hogy én még mindenre akarok edzeni.
2014. okt. 4. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki. Én simán meg tudnám oldani, hogy közben rád is figyeljek edzés közben.
2014. okt. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor úgy lesz! Köszi a válaszokat!
2014. okt. 5. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!