Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél kg háj van rajtam maximum,...

Fél kg háj van rajtam maximum, milyen edzéstervet ajánlotok?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, tömegnövelni szeretnék, mivel a fenekem lapos és tónustalan, de a hasam plöttyedt még, hiába kardiózom. Hogyan érhetném el ezt az alakot kb. fél év alatt? Bármi jöhet, én kitartó vagyok!

[link]


(vega is vagyok, sajnos)



2014. okt. 5. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha maximum fél kg háj lenne rajtad, akkor lehet, hogy már nem élnél.


Ha mondjuk 50 kg vagy, akkor 1%-os a testzsírod.

2014. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, "feleslegesen". :)
2014. okt. 5. 18:20
 3/4 Musclemore ***** válasza:
100%

Akkor mégiscsak sok zsír van rajtad ha plöttyedt a hasad, gondolom képletesen értetted a fél kg hájt-már nem élnél annyi testzsírral.:D

Tudni kellene honnan indulsz és meg lehetne mondani hogyan tovább.

Azt mondod tömegnövelni szeretnél, akkor mehet a tömegelés.

2014. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A képen látható nő kb semmit nem edz, nulla izom van rajta, sima genetika, esetleg némi aerob edzés ment nála. De ennyi.

Súlyzós edzéssel vagy keményebb saját testsúlyos edzéssel tudsz izmosodni. Kardiótól nem leszel izmos! A bodybuilder oldalon találsz terveket fent az edzéstervek fülnél. Legyen mellé tömegnövelő étrend is, mert a semmiből nem lesz izom!

2014. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!