Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek igazak testépítésnél?

Ezek igazak testépítésnél?

Figyelt kérdés

Hali, ma beszélgettem pár ismerősömmel, akik már régebb óta edzenek, és ők mondtak pár dolgot, bár nem tudom ,hogy mind tényleg úgy van-e.


Azt mondták, hogy heti 1x, max 2x szabad hasra edzeni.Ez tényleg igaz? Valami olyasmit mondtak, hogy ez intenzíven fogyaszt, vagy mi:D


Illetve, hogy a napi 8óra alvás nagyon fontos.Tudom, hogy az kell, de ha csak napi 6-7 van meg, max hétvégente lesz meg a 8, vagy akkor már 9is akár, ez nagyon hátráltatna a fejlődésben? szerintük azért meglátszana..


Hirtelen ennyire emlékszem:D



2014. okt. 6. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Heti 3 hasedzés is mehet, sőt több is, de elég 3.

Nem fogyaszt! Nincs helyi zsírégetés. Kalória mínuszban tudsz fogyni, ehhez semmi köze a hasazásnak. ÉS nem lehet irányítani a zsírleadás helyét!


8 óra alvás az tényleg nem árt.

2014. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Xyrot ***** válasza:
A megfelelő pihenés valóban nagyon fontos, szóval egy intenzív edzés után minél több pihenő legyen, de szerintem a "hasas" rész nem igaz..én például 3-4 alkalommal is edzek hasra hetente és nálam jóval tapasztaltabbak is mondták, hogy mehet a heti akár több hasazás is!
2014. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. okt. 6. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!