Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend nélkül ilyen test?

Étrend nélkül ilyen test?

Figyelt kérdés

Hali, tudom, hogy az étrend nagyon meghatározó a testépítésben, de tudtommal anélkül is lehet fejlődni.Vagy legalábbis valamennyit lehet.


Esetleg valami hasonlót összelehet hozni nélküle? [link]


Illetve honnan lehet tudni, hogy valaki akár extrém ektomorf? Ha pl valaki 185cm és 60KG, az attól még lehet mezoform is ? Vagy ilyen súllyal a legtöbb ember inkább már ektomorf?


(azért érdekel, mert gondolom ahhoz a testhez egy hasonló alap alkat kell..vagy is értitek, hogy ne zsírosodjon gyorsan az ember :D)



#étrend #test #ektomorf #ilyen testet
2014. okt. 8. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem néz ki nagy legénynek, de ehez bizony kell az étrend.
2014. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sok izom van rajta, de van akinek ehhez is kemény diéta kell és vannak ektomorfok, akik alapból így néznek ki szar étrenddel is. Az izomtömeg az szinte nulla.
2014. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a képen az ember az erre a szintre tömegelt majd szálkásított.
2014. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor végül is még is csak fontos egy jó étrend. :D

Köszönöm a válaszokat.

2014. okt. 8. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Sosem írtuk, hogy nem fontos. Az más kérdés, hogy van pár genetic freak, akiik szarnak bele és mégis jól néznek ki. :)
2014. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mit kell ezen elérni?:)) megdöbbentő hogy van akinek ilyen test még a cél:D persze nem rosszból mondom de nekem a legrosszab rémálmom hogy igy nézek ki:DD
2014. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!