Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ez az étrend rendszeres...

Jó ez az étrend rendszeres kondizás mellett?

Figyelt kérdés
2 hónapja elkezdtem kondizni és étrendem nem tudom megfelelő e. Minden nap (szinte) reggel eszek kukoricapelyhet majd kicsit később tésztafélét ebédre meg minél több húst. Estére szoktam enni rizst csirkemellet kukoricapelyhet. Ez szerintetek mennyire hatásos jó e így vagy változtassak e rajta valamit? Turmix proteint meg ilyen szereket nem fogyaszthatok mer anyukám szerint nem egészséges. 16/f

2014. aug. 27. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha a turmix nem egészséges akkor a kóla, hamburger meg társairól ne is beszéljünk:)...én a kukoricapelyhet kicserélnem zabpehelyre, este pedig már ne egyél 6 óra után sok szénhidrátot. A tészta se a legjobb dolog a világon de akkor ha muszáj inkább teljes kiörlésű legyen, edzés után pedig elengethetetlen a gyors fehérje úgyhogy ha nincs turmix akkor csirkemell kellene!
2014. aug. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádnak, hogy legalább napi fél kiló húst csináljon neked, ha a fehérjét nem engedi :-D
2014. aug. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A tésztákat inkább hanyagold, zöldséget egyél helyette. Protein turmixra nincs szükséged, azt csak a gyártók próbálják elhitetni, hogy anélkül nem lehetsz izmos, ami egy baromság.

Az összes testépítős táplálékkiegészítős cég abból él, hogy a reményt adják el, hogy te is lehetsz olyan szép és izmos, mint a plakáton a csávó.

2014. aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fehérje azért kell mert pl reggel meg edzés után az szívodik fel a leggyorsabban! Ha minden nap mondjuk betol a kérdezõ 6-700 g húst, akkor nem kell, de nem valószínû hogy ennyit eszik, tehát kell kiegészítésnek a fehérje.
2014. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért kellene 600-700 g húst ennie???

Van túró, tojás, sajt, stb. Próbáljatok már túl látni a csirke-rizs-proteinturmix szentháromságon.

2014. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
8 ra van vége az edzésnak. Gondolom utána feltétlen kell enni. Zöldségekből mit ajánlotok? Illetve tútó yoghurtot egyek? Szálkásítás volna a lényeg 180 cm és 67 km vagyok
2014. aug. 27. 11:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze azok is jók, csak akkor is a húsból jön ki legolcsóbban az ember azért írtam, de jó a tojás is persze meg a túró is, sajt is, meg a hal is, de legjobb a marhahús lenne ha nem számít a pénz. .
2014. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67 kg vagy és fogyni akarsz? Elõbb építs izmot. De ha valóban diéta a cél, akkor csirkemell, hal,rizs, zab, zöldség, fõttojás fehérje. Joghurt sajt , tej, vaj, pékáruk, cukros kaja, üdítõ felejtősek
2014. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
se joghurtot se tejes se sajtot?
2014. aug. 27. 12:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól írja xxxxabi, nem muszáj kieget venni, de akkor tényleg legyen meg a napi bevitel húsból, tojásból.
2014. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!