Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire van tömve az Alléban...

Mennyire van tömve az Alléban lévő Gilda-max 17 és 19 között?

Figyelt kérdés
A munkahelyemhez ez a terem van legközelebb, és sok jót hallottam róla, de több teremnél jártam már úgy, hogy vagy 10-20 percet kellett várnom egy-egy kardio gépre vagy mikor végre elkezdtem valamelyiken edzeni akkor fél percenként jöttek oda megkérdezni, hogy még hány percig vagyok és utánam jöhet-e. Tudom, hogy épp "csúcsidőben" szeretnék járni ezért kérdezem, hogy mi a tapasztalat. Találni ilyenkor is szabad futópadot, kardio gépet?

2014. okt. 9. 06:15
 1/1 anonim válasza:
Hát én voltam néhányszor 6 körül, az összes kardió közül mindig kb. 1-2 volt szabad, tehát nem válogathatsz, arra mehetsz, ami épp szabad. (Általában a lépcsőző, meg az evező között van szabad, futópadra várni kell)
2014. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!