Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemény erről a szálkásító...

Vélemény erről a szálkásító étrendről?

Figyelt kérdés

A súlyzós edzésen nem változtatok.

KAJA:

Reggeli:

-5 tojás,

-25 dkg sovány túró.


Tízórai:

Teljes kiőrlésű zsemléből szendvics (vaj,sajt,sonka,paprika) 2 db.


Ebéd (13.00):

+1 szendvics


D.u. edzés utána 2 adagnyi fehérje turmix.


16.00 :

Sovány hús(csirke,hal vagy nyúl) salátával/barna rizzsel.


18.00 :

ismét 25 dkg túró.



Reggel felkelés után egyből 1 órás aerob edzés ellipszis tréneren. Jó ha ezután 15 perccel eszek ?

+ este felé is kaja után 1 órával HIIT vagy aerob. Ezek baj ha lennének mind pihenő-,edzésnapon ?

Illetve hogy/hogy ne egyek aerobnál ?


90 kg vagyok. Nagyjából jó lesz ?



2014. okt. 10. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Több helyen nincs mennyiség írva, így nem tudni, hogy ez mennyi napi fehérje. Ha megvan napi 2-2,5g x ttkg, akkor ez a része okés. Ch-ból pedig annyi legyen, hogy tudj heti 0,5-1 kilót fogyni. de ezt majd látod ,előre nem tudni.
2014. okt. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mr.Z85 válasza:
Én a tízórait és a reggelit felcserélném,sőt reggelire tuti nem szín fehérjével kezdenék,hanem inkább reggelire erőltetném a szénhidrátot,plusz szerintem sok egy napra fél kiló túró,bőven elég 25dkg.
2014. okt. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!