Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Calisthenic es sulyzos (edzote...

Calisthenic es sulyzos (edzotermi) gyakorlatokat milyen edzestervben lehet osszehozni?

Figyelt kérdés
Ugy tapasztaltam, hogy ha egy ideig sajat testsullyal dolgozok aztan csak sulyzos edzesre terek egy darabig, akkor visszaterve mar nagyon nehezen mennek az azelott testsullyal vegzett gyakorlatok, ezert egyesitenem a kettot egy edzestervben.

2014. okt. 12. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, annyi hogy a súlyzós edzésnél az éppen megdolgoztatott izomcsoporthoz beteszed az odaillő saját testsúlyos gyakorlatot. Tehát húzódzkodást háthoz, egylábas guggolást lábhoz, szűk húzódzkodást bicepsznél, tolódzkodást, fekvőtámaszt mellnél és/vagy tricepsznél.
2014. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megprobalom, de melyiket vegezzem elobb? sullyal vagy testsullyal?
2014. okt. 12. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Vártam ezt a kérdést.:-) Szóval amit fontosabbnak tartasz. Meg ami nehezebb azt tedd előre. Pl húzódzkodni nehéz lesz utolsó gyakorlatként, de mell után nem gond a fekvőtámasz.
2014. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es ha ket reszre sztom, hogy a sulyzost del elott a testsulyost delutan, vagy fodritva, lenne ertelme?
2014. okt. 15. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jó, mert ha már egyszer megedzetted, akkor regenerálódnia kell a megdolgozott izomnak.
2014. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
s ha mondjuk beiktatnam a futast, azt reggel vagy delutanra tegyem s kb milyen gyakran s mennnyit?
2014. okt. 16. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell minden nap futni, és ha izomnövelés a cél, akkor főleg nem jó a sok futás. Minél messzebb tedd az erősítő edzéstől, tehát ha délután súlyzózol, akkor fuss reggel.

De én már nem akarok gyakorira írni többé, neked válaszoltam utoljára. Jó edzést!

2014. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!