Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől van ez a hirtelen...

Mitől van ez a hirtelen visszaesés?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok arra, hogy ami egyik héten lazán megy, az a következőn már nem akar sikerülni. Például hátazás. Egyik héten még tíz felhúzás sikerül úgy, hogy a legalsóbb pontból, laza tartásból felhúzom magam tízszer, most meg a harmadik felhúzás felénél megállok és kész nincs tovább. Ez máskor is előfordul. Ugyanannyit eszek, még többet pihentem a héten, plusz vitaminokat is szedek. Mégis mitől van ez?
2014. okt. 12. 17:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
23/F 184 cm, 73 kiló vagyok.
2014. okt. 12. 17:20
 2/11 anonim ***** válasza:
A növeled a súlyt nyilván kevesebb ismétlés fog menni.
2014. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Saját testsúllyal végzet felhúzásról van szó.
2014. okt. 12. 17:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Saját testsúllyal való felhúzásból én több százat megtudok :D és neked csak 3-10 megy? Ritka gyenge törzsed lehet 21 éves létedre :D
2014. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az nem felhúzás, hanem húzódzkodás. Nem mindegy. A gond az, hogy néha nincs meg a helyes hozzáállásod.
2014. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

23 vagyok. Több száz szabályosat vagy rángatod magad? Nem mindegy.


Utolsó válaszolónak: az tény hogy nem volt kedvem edzeni, de muszáj. De ennyire mégsem kéne hogy befolyásoló tényező legyen, nem?

2014. okt. 12. 18:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, felhúzás meg a húzódzkodás két külön dolog.

Felhúzásból saját testsúllyal több százat megtudok.

Húzódzkodásból 13-at.

Fogalomzavarban vagy.

2014. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pedig ennyit számít az elszántság. Főleg, hogy írtad is, hogy kaja, pihenés az rendben volt.

És még egyszer leírom én is, mert ez nem ment át neked: a felhúzás az totál más gyakorlat, mint a húzódzkodás. ÉS te kérdező a húzódzkodásról beszéltél, csak nem ismered a gyakorlatok nevét. Tanuld meg.

2014. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tény és való, hogy azt elírtam. Köszönöm a válaszodat!
2014. okt. 12. 19:06
 10/11 A kérdező kommentje:
*válaszokat
2014. okt. 12. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!