Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudom megtartani a 120g...

Nem tudom megtartani a 120g szénhidrátot, nem fogyok, pedig szeretnék! Ötletek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a számolgatós típus, sok dologra rá sincs írva h mennyi CH-t tartalmaz... Hetente kb 3x-4x edzek, de semmi változás (tudom, nincs helyi zsírégetés... sajnos).

Próbáltam számolgatni, táblázatokat nézegetni... Egyszerűen nem vagyok ott a témában, ráadásul nem szeretem annyira a húst, meg nem szoktam főzni hogy naponta 5x egyek belőle.

Mit javasoltok?


2014. okt. 14. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne vegyel szenhidratos kajat ennyire egyszeru.


Egyel hust,tojast,halat,zoldseget,gyumolcsot,sovany turo,sajt,feherjeturmix.

2014. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Szintiszoli123 ***** válasza:

Számolás:

-Csinálj excel táblát képletekkel, számoljon az helyetted.

-zsiradékokkal tudsz számolni. Szószokon és önteteken meg rajta vannak a makrók.

CH:

-Egyél rizst, barna rizst, tésztát, zabpelyhet, hüvelyeseket. Ezekkel könnyű számolni. A kenyér, ha nem toast, becsapós, mert nem homogén. Ha ügyesen fűszerezel, nem lesz unalmas.

Fehérje:

- fűszerezés, tojás, túró, tápkieg.

2014. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Reggelente zabpelyhet, zabkását, vagy valamilyen cukrozatlan müzlit eszek joghurttal és valamilyen gyümölccsel, a suliba teljes kiőrlésű szendvicset viszek csirkemellsonkával, meg paradicsom-paprika-uborka-saláta, stb körettel. sokszor eszek keveset, 2-3 óránként szoktam enni. mégis a reggelimmel kb megvan a 80-90gr :/
2014. okt. 14. 20:23
 4/13 Szintiszoli123 ***** válasza:

Akkor mi a kérdés? Mi az, hogy nem tudod megtartani a CH-t?

A reggelibe meg nem kéne annyi CH. Ebédre kéne a legtöbb Ch-t enned. Reggelire az se baj, ha nem megy CH, csak menjen sok fehérje, zsír és zöldség. A CH-t vidd be a 2., 3. és 4. étkezésre, ebédre menjen a legtöbb. Estére megint elég a fehérje, zsír és zöldség. Így leköveted az inzulinérzékenység változását. Ennél többet nem tehetsz a fogyás érdekében CH elosztás terén.

Edzés után persze mehet CH, de nem tudom, mikor edzel.

2014. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hetente 4x szoktam edzeni. Általában hétfő, szerda, péntek, vasárnap; vagy hétfő, kedd, csütörtök, szombat. De a heti 4 megvan. Reggelire h ne egyek CHt? A cukrot már teljesen kiűztem az életemből, szacharinnal édesítem a kávémat is.
2014. okt. 14. 20:32
 6/13 Szintiszoli123 ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudod megtartani a CH-t?
2014. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szintiszoli123 ***** válasza:
Ez mit jelent? Szédülsz vagy nem érzed jól magad, vagy mi?
2014. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Úgy nem tudom megtartani, hogy többet eszek mint 120gramm.
2014. okt. 15. 15:47
 9/13 Szintiszoli123 ***** válasza:
Miért?
2014. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert sok dologra amit eszek, nincs ráírva hogy mennyi CHt tartalmaz, így nem tudok számolni.
2014. okt. 15. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!