Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha teremben edzek, vagy akár...

Ha teremben edzek, vagy akár itthon, rendszeresen, ha sok fehérjét, és szénhidrátot viszek be, nőhetnek az izmaim?

Figyelt kérdés

Tudtommal a fehérjétől nő az izom,és szénhidrát kell ahhoz,hogy az beépüljön.Nem voltam sosem testépítő,olvastam pár dolgot a témában,de gondoltam kikérem a ti véleményetek is.Úgy olvastam,itt,hogy sokan étrend nélkül is fejlődnek.Nyilván gyorsabb ha étrendem lesz,vagy csupán "étrendszerűen" sok fehérjét és szénhidrátot vigyek be?

Úgy terveztem,ha itthon edzem,netről szedek le súlyzós és saját testsúlyos edzéstervet.Tiszteljetek meg azzal,hogy normális válaszokat adtok!:D


2014. okt. 13. 18:52
 1/4 Musclemore ***** válasza:
Tudsz fejlődni, otthoni edzéssel és szedett-vedett étrenddel is(nem számolgatot csak igyekszel nem szemetet enni és fehérjedúsan).
2014. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagyon szerencsés helyzetben vagyok,mert nagyon sokat eszem,szemetet is,de nem hízom,ez mindig így volt.Régebben sportoltam,de már pár éve nem,mégsem jön rám zsír.Orvos is mondta,angyon jó az anyagcserém,és rengeteget bírok enni.Vagyis,ha elegendő fehérjét és szénhidrátot viszek be,ehetek édességet,vihetek be cukrot,stb. ?

2014. okt. 13. 19:09
 3/4 Musclemore ***** válasza:
Tömegelésnél még belefér kis +édesség, főleg ha ectomorf(nehezen hízó vagy).
2014. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
teljes informálatlanság.... nézz körbe body.builder.hu-n... autót se kezdesz el vezetni jogsi nélkül. először tanuld meg az alapokat és úgy menj neki, sok fölösleges kört spórolsz meg vele
2014. okt. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!