Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felhúzásból szabad testsúllyal...

Felhúzásból szabad testsúllyal mennyi az ideális ismétlésszám?

Figyelt kérdés

Káros a szivre nézve a felhúzás,mert igencsak felpumpálja a szivet azt vettem észre

Mennyi az egészséges felhúzás szabad testsúllyal? Egészséges ha a testet teljesen leengedjük majd onnan felhúzzuk?



#felhúzás #szabad testsúlyos gyakorlat
2014. okt. 17. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

What?

A kérdésed olyan szinten értelmetlen, hogy a macska is inkább elment.. eddig a monitort bámulta.

2014. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dafuq?

Felmegy a szívritmusod, ettől még nem káros a szívre :D

A testet meg természetesen teljesen le kell engedni.

2014. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok,

teljesen le kell engedni, de nem érhet le a lábad, így értettem.

2014. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az húzódzkodás te... miért ne lenne egészséges?

Nézz inkább utána..

2014. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Felmegy a szívritmusod, ettől még nem káros a szívre"


Hát ha nagyon felmegy a szivritmus akkor véleményem szerint fennáll a szivroham lehetősége egyszer


Emellett a bedurrant izmok miatt több vért pumpál a sziv ami a szivizom túlzott kieresedéséhez vezethet ami szintén nem egy túlzottan egészséges dolog


A szivbillentyű károsodás is fennállhat véleményem szerint mivel a a véráram nyomása olyan szinten megnő, hogy a sziv pumpáló funkciója nem képes lépést tartani a folyamatos vér áramlással és ennek nyomásával

2014. okt. 18. 04:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Jah, hogy húzódzkodásról van szó....

Mond már el nekem Kérdező, mi abban olyan megerőltető, hogy a felmenjen az egekbe a pulzusod?

Megcsinálok úgy 10-et, hogy közbe beszélgetek...Vállszéles,felsőfogásos,teljesmozgástartományos húzódzkodásról beszélek.

2014. okt. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
örülök, hogy ilyen jó erőben vagy, egyébként az izommunka az ami a pulzust és a vérnyomást megemeli
2014. okt. 18. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!