Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem gyurmázni 1 hete...

Elkezdtem gyurmázni 1 hete kezdtem szerintetek kéne egy pihenö napot tartanom? 1 héten eddig minden nap mentem de bennem van adrelarin* hogy menyek meg minden naponta 2 orát vagyok kondiba és 2 izomcsopit mozgatok meg szerintetek tartsak pihenöt?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok meg ha szedek egy kis fehérja port valami bajjom lessz töle?(egy pohár egy nap edzés után)

2014. okt. 18. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én ovodában gyurmáztam utoljára, nem fárasztott le annyira hogy pihenőnap kellett volna és fehérje por se kellett hozzá
2014. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát megsérteni nem akarlak, de egy pár + nyelvtanórát beiktathatnál edzések helyett.


A kérdésre válaszolva: túledzed magad, nem is egy pihenőnap kéne. Fehérjétől semmi bajod nem lesz, ha tudod hogy kell használni.


Egy kis segítség ha kezdő vagy:

[link]


Ingyenes, töltsd le, és olvasd végig kérlek, alapvető információk vannak benne, aminek tudata nélkül súlyzóra se szabad nézni. És ne csak olvasd el, hanem aszerint alakíts is amit úgy kell. Étrend, edzésterv, pihenők, vitaminok, kiegészítők. Ezen kívül a neten sokat lehet olvasni a témáról ezt is tudom ajánlani:

[link]

2014. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2014. okt. 18. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
15 evesen nem ajanlott sulyzos edzest vegezni, ha nem akarod hogy bekavarjon a novekedesedbe.
2014. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk teljesen jogos, ha a kamaszkori hirtelen nyúláson nem vagy túl, ne kezd el, mert az izmok visszafognak a nyúlásban, és alacsony maradsz.

Igaz vagy huszonakárhány éves koráig nő az ember, de ha a nagy kamaszkori hirtelen nyúláson túl vagy, akkor már nem kell aggódni. Még jó hogy valakinek ezt eszébe jutott megemlíteni.

2014. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi az agodalmat de már túl vagyok rajta 1 év alat nöttem egy fejnyit
2014. okt. 19. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!