Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb tejsavo...

Melyik a legjobb tejsavo feherje alternativa?

Figyelt kérdés
Ugy nez ki attol lesz pattanasos a mellkhasam. Marha, vagy tojas?
2014. okt. 19. 23:11
1 2
 11/15 anonim válasza:

tap bela légyszíves fékezd magad! Amit linkeltem a tankonyvtarról az az előző hozzászólónak írtam tyler913nak, és nem a kérdezőnek, meg amúgy is kizárólag hasznos információval szolgáltam ami mindenkienk hasznos, még a kérdezőnek is. Az aminosav kiegészítésről is ír a tankonyvtar, de azt általában a takarmáynozásnál használják, mikor kiegészítik a takarmányt az adott limitáló aminosavval vagy aminosavakkal, így növelve annak biológaii értékét.


sandorzsolt nyilván igazad van ,de sok kicsi sokra megy, minden téren a lehető legjobbnak kell lenni a dolgoknak.

2014. okt. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 tap bela ***** válasza:

"

Az aminosav kiegészítésről is ír a tankonyvtar, de azt általában a takarmáynozásnál használják, mikor kiegészítik a takarmányt

"


Ehhez már nem írok semmit sem, ne hogy újabb felszólítást kapjak, hogy fékezzem magam.

.... takarmányozás.... azt kell eldönteni állatokról, vagy emberekről beszélgetünk

először is....

2014. okt. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
A takarmáynozás csak egy példa, mivel ott egy ilyen kis "apróságon" nagyon sokat lehet spórolni pénzben és időben az állatok növekedését tekinteve. Ott rájöttek, hogy ha okosak vagyunk, akkor miért ne használjuk ki. Amikor a táplálék kiegészítőbe leucint adnak, az is ugyanilyen eljárás. Minden fehérjeforrás első limitáló aminosav kiegészítése csakis előnyös lehet biológiai hasznosulás szempontjából, legyen szó szójáról, tojásról ,tejsavóról, de az is megvan, hogy mit mivel érdemes kombinálni. Ezt az információt erőltetném, hogy az emberek jobban lássanak, megértsék a lényeget, próbálok olyan információs helyeket mutatni, amit érdemes olvasni és tanulni, hogy tudjuk mit és miért eszünk, de itt megy a szándékos kötözködés (fogalmam sincs miért, talán hatalomvágy, kisebbségi komplexus? itt a gyakorin én vagyok a góré? muszáj ellent mondanom? )- akinek nem inge nem veszi magára. Mindenesetre így nem lehet előre haladni és fejlődni.
2014. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 tap bela ***** válasza:
Szóval hajrá, mindenki takarmányozzon, és ne furjátok egymást, mert itt .... a góré a tudás.
2014. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Igen :) Legyen a tied az utolsó szó mindeképp, és kivánom, hogy legyél vele nagyon boldog :)
2014. okt. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!