Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen jó szálkásító koxot...

Milyen jó szálkásító koxot ajánlanátok ami nem nagyon káros de hatékony? (Nem azt mondom hogy ne kelljen megdolgozni meg hogy csodaszer legyen)

Figyelt kérdés

A testsúlyom magas 100 kilógramm 190 centiméterrel 1 hónapja eddzek (újra kezdés elötte boxoltam és kondiztam, a kondit étrendel és nagyon komolyan vettem) célom higy versenyezni szeretnék 1 éven belül, leszóló kommenteket nem szeretnek csak a kérdésre válaszoljatok, ne térjetek ki, nyílván most van rajtam felesleg is és izom is úgyszintén!:)


Amiket tudni szeretnék:

Milyen gyógyszert szedjek mellé

Hogyan vagy napi/heti hányszor adjam be magamnak/vegyem be

Mennyibe kerül (ha kb.-i árat tudtok mondani)

Köszönöm mindenkinek a válaszokat előre is!:)


U.i: a winstrol (tablettás formában) ezen gondolkoztam, tudom hogy már eredetit nem lehet kapni de a ható anyag benne van az is jó szerintem, ha valaki tud erről valamit hogy ezt hogyan milyen mennyiségben napszakonként nagyon sokat segítene!!:)



2014. okt. 20. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hiába nem szeretnél leszóló kommentet, de hidd el, hogy ekkora tudatlanságra nem lehet mást írni.

1. Eleve tavaly július óta egy új doppingtörvény lépett érvénybe, amiben egyértelműen leírják, hogy nem csak a kokszok eladása bűncselekmény, hanem bizony a tanácsadás is börtönnel büntetendő. Te mégis azt akarod, hogy itt mi bűncselekményt kövessünk el és tanácsokat adjunk, megnevezve a cuccot, adagot és pláne még árakat is soroljunk.

2. A wintrol hatóanyaga a stanozolol. De maga a winstrol az injekciós gyógyszerforma, nincs olyan, hogy tablettás winyó. Tablettás stana az van, de az nem winyó, mert utóbbi az szuris. Nem érted ezek szerint azt, hogy van egy márkanév, de nem az a hatóanyag!

És mióta zsírégető a stana? Egy kis vízhajtó hatása az lehet, de ez is egyénfüggő, de zsírt nem adsz le vele!

Ami zsíranyagcserébe beleszól az komolyabb cucc: clenbuterol, T3, T4 pajzsmirigyhormon, növi, stb. De ezek nagyon nem játékszerek, pláne neked nem, aki semmit nem ért a dolgokhoz!

3. Aki a gyakorin kérdez cuccokról, az totál nincs képben és az ne is akarjon kokszolni!

Mégis mit vársz? Ide 99%-ban 14-16 éves gyerekek írnak, pár idősebb van csak. És ha leírják neked a kisgyerekek, hogy ezt meg azt szedd, akkor beszopod és azt fogod tenni? Szerinted itt értenek az emberek ehhez. Honnan tudod, hogy ki mennyire van benn és kinek higgyél?

Keress fel egy edzőt, aki majd elmondja neked, hogy mi legyen, de ne itt várd a megváltást!

2014. okt. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha te versenyezni akarsz, akkor már rég rossz helyen kérdezel
2014. okt. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!