Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyenre megérheti beruházn...

Egy ilyenre megérheti beruházni, ez viszonylag minőségnek számít? Melyiket ajánlanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

Tescoba fillérekért van fos műanyag rúd, fogalmam sincs milyen tárcsával...

Én most ezt néztem ki [link]

Lehetőleg minél olcsóbban szeretnék egy minőségi terméket, ezért nem is a shopbuilderen nézegettem, mert minden ft-t számít.

Szerintetek ebből rápakolhatom az összes tárcsád egy rúdra, ráférne? Ha az utolsó egy kg-s nem megy rá, annyi baj legyen.


Illetve ebből gondoltam kettőre:

[link]

és egy rúdra rápakolni, de a rögzítője szarnak tűnik, írják is hogy lötyög, meg áthúzást is tilos vele, ebből gondolom ez életveszélyes ezt inkább ne


2014. okt. 20. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Te tudod, de most őszintén a súly az súly nem? A 10 kilós tescos tárcsa is pont annyit nyom, mint a decathlonos, főleg ha azt írod, hogy minden ft számít (Bár én nem láttam milyen) Nekem kézisúlyzóm van a tescoból,nem műanyag, fém, és semmi bajom vele. Ha nem az a fajta tárcsa ami ilyen böszme vastag és valami porral van töltve (nem tudom mi a neve bocsi), akkor én megvenném ott is. Ha bizonytalan vagy menj oda és néz meg.
2014. okt. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!