Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthonra milyen kellékeket...

Otthonra milyen kellékeket érdemes venni és honnan érdemes fehérjét vásárolni?

Figyelt kérdés

Otthoni edzéshez mik szükségesek?

Eddig egy húzódzkodó rúd, egy haskerék, 2 egykezes rúd, 1 kétkezes rúd (mellé tárcsák) és egy pár fekvőtámasz bak.


A fiam szeretne elkezdeni edzeni, mivel én is egy amatőr testépítő vagyok, de azért konditerembe még nem akarom vinni mivel fiatal még ahoz szerintem de otthon jól letudnám edzeni. A súlyokkat megcsak ügyesen használnánk.


Eddig még nem használtam semmilyen kiegészítőt de mostmár sima kajából nem tudom fedezni normálisan a fehérjebevitelem. Honnan érdemes rendelni?


2014. okt. 20. 16:00
 1/5 Musclemore ***** válasza:
Még tolódzkodásra alkasmas cucc kéne, pl szék.
2014. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kellene egy állítható fekpad is és nem árt ha van egy guggoló állvány is. Így elég sokat el lehet érni, ha van elég tárcsa.

Fehérjét sok helyről lehet venni, én pl a muscleteam-től veszem neten, de van még jópár hely. Vagy minden plázában van biotech és scitech bolt is, ott is vehetsz. Persze ezek a márkák túlárazottak szerintem.

2014. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van két egymagasságú szekrényünk (a fiamnak kb a hasa közepéig érnek) egymás mellett, az egyiket picit arrébb tolom és már is lehet tolódzkodni :)
2014. okt. 20. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Tolódzkodásra én itthon egy járókeretet használok. 9 ezer körül vettem egy gyógyászati segédeszköz boltban és teljesen jó. 120 kilóig terhelhető, de kicsit többért olyan is van ami 180-ig szóval jó lehet plusz súlyokkal is.
2014. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az sem rossz ötlet. :)
2014. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!