Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha minden nap kb.1 orat...

Ha minden nap kb.1 orat kondizok akkor meghizhatok?

Figyelt kérdés

Nos 14 eves vagyok 47 kg,181 cm es most kondiba jarok

Anyam es apam is sovany szoval mar a genemben van a sovanysag. Tehat a minden nap egy orat kondizok akkor van eselyem meghizni ?



2014. okt. 20. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

47kg 181cm? eh..:D


Egyébként ez nem így működik. Olvasd el a sárga kapszulát vagy googleba -> alapismeretek.

Kell majd egy jó étrend, meg minden nap kondiba menni felesleges.

2014. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell minden nap edzeni, mert nem tudsz regenerálódni. Elég heti 3 nap is, főleg kezdőknek.

Ráadásul neked ilyen fiatalon még nem kellene súlyzózni, saját testsúlyos edzés kellene még 1-2 évig!

És tömegnövelő étrend is kell, anélkül nem lesz izmosodás.

2014. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
73%
hát te ezt nagyon benézted (és most szépen fogalmaztam) 14 évesen semmiképpen se kezdj kondiba 1-2 évig keress inkább kondiparkot és otthon végezz fegyencedzést (van egy könyv fegyencedzés néven) azt átfutod és a programot csinálod ami benne van otthon. Az edzéstől sok súlygyarapodást ne várj főleg naturálba mert nem attól fog többet mutatni a mérleg hanem attól amit az edzések között elfogyasztasz fehérjét és szénhidrátot az edzés inkább abban segít hogy ezek felszívódjanak növelje a kívánt tápanyagmennyiséget de a lényeg azon lessz hogy mit eszel én mennyit
2014. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!