Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=qVGiGY_eLSU&list=UULu3izWbfc..


Zach Zeiler, sok kérdés volt már itt is hogy naturál vagy sem. Nem vagyok egy nyelvész, de azt kivettem belőle hogy azt mondja hogy ő bizony naturál, és az is szeretne maradni. Nem lenne haszna belőle hogy hazudjon, nem szponzorálják, nem reklámoz termékeket stb. Szerintetek kamuzik srác? Ha igen vajon miért? Ha cuccol, ha nem akkor is tiszteletre méltó szerintem.



#natural #Zach Zeiler #Zhredded
2014. okt. 21. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem cuccol. Nincs rajta nagy tömeg, de elég száraz. csak azt sem kell elfelejteni, hogy ő rákos beteg volt és így lett ilyen. Ez eléggé egyértelművé teszi, hogy cucc nélkül nem lenne ilyen. Egyéni véleményem.

Miért mondja, hogy naturál? Mert így nagyobb a tisztelet. Meg ha mondaná, hogy cuccol, akkor mindenki leugatná, hogy cuccal nagyobb is lehetne. Ennyi.

2014. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A srácnak atomszálkás 45-ös karja van.

Innentől kezdve miről beszélünk?

2014. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!