Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valamilyen szénhidrát tartalm&...

Valamilyen szénhidrát tartalmù fehérjére gondoltam, csak nem tudom pontosan melyik szolgál erre a célra?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben fogytam kicsit, ezáltal kisebb lett a fenekem+mellem. Szeretnék visszahízni a régi formámba, de nem chipsekkel és hasonlókkal.Természetesen heti 2-3 alkalommal rendszeresen tornázom itthon dvdre. Magasságom 173cm, 53 kg. A testsùlyom nem volt sokkal több, 55 kg volt, de észrevettem, hogy nem ùgy állnak a nadrágjaim már mint régen. Illetve torna után eléggé fáradtnak érzem magam. Köszönöm a hozzáértők segítségét!

2014. okt. 22. 10:16
 1/5 tap bela ***** válasza:

"

Valamilyen szénhidrát tartalmù fehérjére

"


?!?!?!?!?!?!?!

2014. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alap fehérjekészítményekben általában mindig van valamennyi szénhidrát. Amihez külön tesznek is, azt úgy hívják, tömegnövelő.


De ha tömegelni akarsz, azt ne erre alapozd. Egyszerűen egyél többet. Hogy ne legyen ennyire relatív, mérd a makrotápanyagok napi mennyiségét, és vesd össze a súlyváltozásoddal hetente.

2014. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fontos lenne valami illusztráció arról a fenékről és mellekről. Esetleg privátban jöhet a facebook linked, hogy szakértői tanácsot adhassak :D:D:D


Amúgy ne tápkiegben gondolkozz, hanem egy normálisan összeállított étrend legyen az első.

[link]

Az adottság kérdése, hogy hova hízunk és honnan fogyunk először, sajnos a lányoknál a mellekből megy le eleinte, mivel az amúgy is zsír meg mirigy.

2014. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend kell. Ez az alap! Edzés után pedig mehet egy tejsavóprotein és teszel hozzá 30g gyors szénhidrátot, pl dextrózt és/vagy maltodextrint.

Protein: Mhn Wheyprotein, Myprotein impact whey, Scitec 100% Whey prof, Biotech nitro pure whey gold, stb.

Én mhn wheyt iszok és elég jó árban is.

2014. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!

Annyi, hogy zsírosodni nem szeretnék, ezért is félek elkezdeni bármit is szedni.

Először megpróbálkozom a többet evéssel, ha nem sikerül akkor jön ez a lehetőség.

2014. okt. 22. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!