Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggeli átkezés?

Reggeli átkezés?

Figyelt kérdés

Nos hát reggel kb 6-kor kelek, és ilyenkor még nehezen csúszik a kaja, de valahogy megbírkózok vele. Szerintetek mennyi zabpelyhet kéne reggel bevigyek, elég 100 gramm? És mennyi fehérjét? Nem nagyon szeretnék reggel is fehérjeturmixot inni, ezért, ha valahogy megoldható lenne szilárd tápanyagként vinném inkább be a fehérjét is. És a zabpelyhet tejben szoktam enni, nem vagyok zsírodosó típus és 3 dl tejtől ami 13 gramm laktóz még nem dől össze a világ, vízben meg se bírnám enni:) (max szálkásításnál)

De leírom a komplett étrendem:

1. 100 gramm zabpehely + 3dl tej + ISS Vitamin Pak

2. teljeskiőrlésű kenyér 60 gramm + csirkemell sonka 40 gramm+1 tojás+30 gramm csökkentett zsírtartalmú sajt

3. ugyanez (néha viszek be suliba rizscsirkét vagy tonhalsalátát. Fitbuilderes gyúrósszendvicset szoktam még sűrűn vinni.

4. edzés után myomax hardcore

5. myomax megivása után 1 órával 200 gramm csirke + 100 gramm rizs

6. 100 gramm csirke 50 gramm rizs (ehelyett néha banánturmix, nekem beválik:))

7. 100 gramm soványtúró + 150 gramm natúr joghurt + minimális édesítőszer + citrom

Kiszámoltam körülbelül ma 3300 kalóriát vittem be és 70 kiló vagyok.

(még a 7. étkezés hátravan, de beleszámoltam a kalóriába)

Köszönöm előre is a tanácsokat!



2014. okt. 22. 19:33
 1/6 A kérdező kommentje:
étkezés akar lenni:)
2014. okt. 22. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel az étrenddel gyarapodsz heti 0,3kg- ot? Ha igen, akkor ne változtass semmit. Illetve a zsírbevitelre azért rápillantanék. Tömegelésnél 1g/ttkg zsír mehet a hormonális folyamatok érdekében stb. Fele legyen telítetlen.
2014. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi, hát 1 hónapja voltam 67 kiló most 69 vagyok. Néha mérek 70-et is de az gondolom csak a víz miatt van.
2014. okt. 22. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Márpedig a leghatásosabb módja a reggeli fehérjebevitelnek, ha a zabpehelybe keversz tejsavót. És akkor vízzel is jó íze lesz, legalábbis csokis fehérjével.
2014. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet rászoktatom magam és a tejsavó vagy a kevert fehérje lenne a jó reggel? Mert haverom mindig arról beszél hogy tök jó neki a combat reggel.
2014. okt. 22. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem sokat számít. Az árát és az ízét szoktam nézni. Nekem 100g zabpehely vagy 95g pehely + 5g korpa csak csokissal csúszik le. Ilyen izolátum, koncentrátum kérdésekbe nem megyek bele korán reggel :D
2014. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!