Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőknek tömegnövelésnél havi...

Nőknek tömegnövelésnél havi hány kilonak ideális feljönni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Max 0.3, ha nem akarsz sok zsírt.
2014. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs, ez heti.:)
2014. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha már megláttam ezt a kérdést, akkor én is csatlakozom ide, nem írok ki újat :)

tudom, hogy magamnak kell látnom a tükörben, hogy mennyire zsírosodom, illetve, hogy mennyit akarok felszedni, de van esetleg valami felső határ (pl. magassághoz mréve, vagy ilyesmi), amit semmiképpen nem kéne meghaladni? félek, hogy elszalad velem a ló :) eddig 12 hét alatt kb 4 kg jött fel.

2014. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Havi netto 1 kg izom jöhet férfiaknál, az is csak eleinte. Nőknél ennél lényegesen kevesebb. És igen, a zsírosodás úgyis látszik a tükörben is. Olyan nincs, hogy zsírmentesen izmosodsz, max extrém ektomorfoknál.
2014. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Enis ettol felek hogy elfog velem szaladni a lo, nagyon edesszaju vagyok, de majd megprobalom magam visszafogni, es nem "ugyistomegelek" cimszo alatt megenni mindent:D
2014. okt. 23. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Remek étrenddel, aerob edzések beiktatásával minimálisra csökkenthető ennek a veszélye, és mértéke. Szóval keveset bűznözz a kajával ;)

Egyéb iránt nem kell nagyon szálkásnak lenni lányok, nem gáz ha van egy kis +.

2014. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Edzesek + etrend teljesen rendben van. kiszamolt tiszta alapanyagokbol all :) csak dieta utan vagyok es nagyon nehez megallni a bunozoseket😟
2014. okt. 23. 15:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez a keresztje a dolognak. Ha bűnözöl sztem számold a + kalóriát amit beviszel, és dolgozd le futással, vagy hasonló mozgással. Nem mondom hogy így nem zsírosodsz majd, vagy így "szabad" bűnözni, de a járulékos veszteség csökkenthető talán :D

Sok sikert!

2014. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem nehéz ez. Ha sok zsír jön, vissza kelé venni a ch-t. Ennyi.
2014. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!