Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magas ismétlésszámú edzés?

Magas ismétlésszámú edzés?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen? Én még régebben elkezdtem ezt,úgy éreztem,hogy sokkal jobban meg tudom vele dolgoztatni az izmokat,mint egy nagy súlyos edzéssel,viszont mondják sokan,hogy túledzés lesz belőle stb.

Ha body.builderen emgtalálom belinkelem a cikket.

Szerintetek érdemes alkalmazni?



2014. okt. 23. 14:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Itt van: [link]
2014. okt. 23. 14:49
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Néha nem árt az érrendszer és a változatosság miatt, de izmot nem növelsz vele. Nem lesz hipertrófia- mikroszakadások az izmokban- amik begyógyulva tudnak vastagodni. Egy dolog, hogy bedurransz és lefárad az izom, de az nem elég a növeléshez. Kis súllyal lófas sem lesz. Parkettacsiszolással is bedurransz és elfáradsz, de nem leszel vele marhaizmos.
2014. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Áhh,kimennél egy építkezésre..... :D:D xD

Értem,mert régebben ezt elkezdtem és csak kisebb erőnövekedést ,meg olyan erek jöttek elő,ahol eddig nem is látszott,hogy volt. Ennyit tapasztaltam belőle. Meg hogy durván bedurrant.

Egyébként a bodybuilderesek szoktak felrakni 1-1 videót,hogy pl"kitörés a végig" és körbemennek az edzőtermen azthiszem 2-szer kitöréssel stb.

Ezt te próbáltad már? Mármint csak a "vicc" (bár ez nem jó szó rá) kedvéért?

2014. okt. 23. 15:11
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Érrendszerre jó, írtam is. Építkezés? Ott én lennék bőven a legizmosabb, és még szerény is vagyok. Ne viccelj már, hogy te melósok közt testépítő formákat látsz.:)
2014. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Tényleg hatásosabb a nagy súlyos edzés, de én hobbi szinten úgy tartom hogy nem olyan számottevő, vagy lényeges, hogy szigorúan 6-8-10 körül maradj. Egyszerűen jobban tudod kivitelezni a gyakorlatokat, kevésbé terhelő az ízületeknek (főleg kezdőknek).


Nem mondom hogy csak ezt vagy csak azt csináld, szerintem jót tesz, ha beiktatsz ilyet is néha. Fontos hogy figyeld a tested reakcióit, és nyújts megfelelően. Rotáld a gyakorlatokat is, hogy ne szokj hozzá egy fajta igénybevételhez.

2014. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Te srác! Amúgy ennyire frusztrált, és szánalmas az életed, hogy ide jársz kiélni magad felesleges beszólásokkal?

Lehet sandorzsolt kicsit többet tett le az asztalra mint te valaha fogsz, és az nem doppingolásnak köszönhető. Egyéb iránt, pedig azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymásnak, és nem azért hogy teljesen feleslegesen "flameljünk". Anonym monitor mögé bújva ezt megengeded magadnak, de sztem nem állnál meg előtte.


Higgaszd le magad, és az értelmes segítséget nyújtókat legalább ne akadályozd, és demotiváld a saját frusztrációddal. Köszi.

2014. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Musclemore ***** válasza:
54%
Mit tudsz te a munkáról tudjukmi ként?:D
2014. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Nálam csak nyár óta megy, ment, pici tesztó. De addig, 29 évig naturál voltam. Most sem szedek minden szart. Melóst láttam már pár százat, de meg sem közelítettek még engem sem. Erről ennyit.
2014. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

És engem pontoznak le! :D

najóóó hajrá trollok! offoljatok, sértegessetek, a segítségnyújtás meg le van sz...

2014. okt. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Musclemore ***** válasza:
54%

Láttad már élőben zsoltit? Akkor nem tudod, hogy akkorák-e.

Amúgy meg nem nézte le....


Valamiért élvezem mikor ezzel a gyerekkel veszekedés van, szeretek hozzászólni.:D

2014. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!