Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 180 cm,75 kg,14 éves vagyok....

180 cm,75 kg,14 éves vagyok. Izmosodni akarok. Hogyan?

Figyelt kérdés
Nem is fogyni szeretnék, hanem izmosodni mellre, hasra, bicepszre, tricepszre, combra és mindenhova, ahova lehet. Focizok már régóta, testsúlyindex kalkulátor szerint a testsúlyom átlagos, de nem vagyok megelégedve vele, erősödni/izmosodni akarok. Úgy tudom, hogy a kockahashoz fogyni is kell, hisz mindenkinek van kockahasa, csak a zsír/háj eltakarja. Szóval amit szeretnék: Egy ideális/ normális diétás étrend, edzésterv.

2014. okt. 23. 11:14
 1/2 Musclemore ***** válasza:

Ez nem tiszta!

Fogyni zsírból és izmosodni egyszerre nem tudsz, külön étrend.

Van tömegnövelő-kalória+ és van szálkásító-kalória-.

Googleba-alapismeretek 1. találat, lent van tovább gomb is.-Tegyél előbb rendet a fejedbe.

Döntsd el, hogy melyiket szeretnéd először(fogyni vagy izmosodni, hozzáteszem elején lehet kismértékű fogyás tömegnövelés közben, mivel kezdő vagy, de ez elég minimális).

2014. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Musclemore ***** válasza:
És fordítva is, kismértékű izmosodás szálkásítás közben, de minimális és csak az elején.
2014. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!