Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobban oldódó...

Melyik a legjobban oldódó kreatin-mohonidrát?

Figyelt kérdés
Hiába kavarom amiket eddig vettem, nem oldódnak rendesen és megfosatnak...

2014. okt. 25. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegy honnan veszed. A világon kb 3 helyen gyártanak kreatint. A tápkieg cégek ezektől a gyártóktól veszik meg és utána csak átcsomagolják, kiszerelik a saját díszdobozaikba. Tehát lényegében ugyanazt veszed bárhol, csak a márkanév más. Keress olyat egyébként, ami mikronizált.
2014. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az amelyik már vízben van!
2014. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kreatin csak langyos vízben fog feloldódni de ha a víz visszanyeri eredeti hőmérsékletét akkor újra kikristályosodik. Teljesen mindegy honnan veszed, ugyan ezt a jelenséget fogod tapasztalni, egyébként meg öntsd le és kész. Ha benned van már nagy baj nem lehet.
2014. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért kristályosodik ki lehűtve, mert forrón telített az oldat. Hígítással könnyen elkerülhető. 5g kreatint érdemes fél liter vízzel inni. 2 dl forró vízben feloldod, de tényleg jó meleg legyen a víz. Utána 3 dl jéghideg (előtte sokáig hűtőben tárolt) vízzel felöntöd. Nem fog visszakristályosodni, kicsit utána még hűtőbe teheted, ha nem sietsz.

Ha megfosat, akkor vagy az adaggal van probléma, vagy nem bírja a gyomrod.

2014. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tegnap vettem Biotech kreatin-mohonidrátot és simán oldódott úgy 4dl szoba hőmérsékletű mentes ásványvízben, fehérjét is belekevertem de nem hiszem hogy az bármilyen módon segített volna benne. Builderen többen is írták hogy jól oldódik ezért is vettem ilyet.

Egyébként kiskanállal kiméred beleöntöd az arcodba és leöblíted, akkor nem vész kárba 1mg sem :)

2014. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!