Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogytam és az izomtömegem...

Fogytam és az izomtömegem pedig nőhetett?

Figyelt kérdés

kissebb a testsúlyom mint 2 hónapja de mintha nagyobbak lennének az izmaim és az edzés is jobban megy, kb minden gyakorlat 5-10kg-al nagyobb súllyal megy.

tehát az izomtömegem nőhetett?

amúgy 96-97kg voltam, most 90kg.


2014. okt. 25. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy nálad mi történt azt nem tudom, de az általad leírt jelenség megtörténhet, nem kizárt.
2014. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

így van komolyan.

talán a zsír és víz lement, izom pedig jöhetett?

2014. okt. 25. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Lehet egyszerre csinálni a kettőt.
2014. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónapja kezdtél edzeni, és bőven volt rajtad fölösleg, akkor simán. Az edzéstől erősödsz, és kalóriát égetsz.
2014. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már 5-6éve edzek.
2014. okt. 25. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha több fehérjét viszel be mint zsírt akkor igen!
2014. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges. Ha eltalálod azt a napi szénhidrát és fehérje mennyiséget, amivel tudsz zsírt égetni, és nem bontasz izmot is mellette.

Nekem is volt ilyen nyár elején, kb. ugyan ilyen súlyú voltam, én is 90 kilóra mentem le, mondjuk nekem 3 hónap volt. De még jobban be akartam száradni, augusztus-szeptemberbe még jobban lecsökkenetettem a ch-t, proteint nem emeltem anyagiak miatt, és szeptemberben már határozottan csökkent az izomtömeg, és erő is radikálisan ment el vele. Magyarul elba_am, de lehet jól is csinálni.

2014. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!