Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan növeljem az izomtömegem...

Hogyan növeljem az izomtömegem? (a többi lent)

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 176 cm és 58 kg. Jó a fizikumom és az állóképességem is. Világéletemben sportoltam, másfél évet boxoltam de most abbahagytam. Itthon "gyúrok" hobbi szinten, de akármennyit eszek az istenért se akarok hízni csak alig-alig...Milyen tömegnövelő-edzéseket, illetve szereket ajánlotok?

#zrez
2014. márc. 4. 14:30
 1/7 Valter6672 ***** válasza:
Semmilyen szereket nem ajánlunk, csak egy rendes étrendet. Nem akármennyit kell enni, hanem pontosan be kel lőni a MINŐSÉGI tápanyag bevitelt. Mit szoktál enni és mennyit?
2014. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak is házi hústermékeket eszem, amit itthon készítenek (disznóvágás :D) a szüleim. Kerülöm a gyors kaját, a chipseket, a szénsavas üdítő italokat..Tehát a fehérje bevitelemnek jónak kell lennie.
2014. márc. 4. 14:53
 3/7 anonim válasza:

Tömegnövelő semmi bajod nem esz tőle pld. [link]

Creatin is szedhetsz szintén semmi bajod nem tőle [link]

2014. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
lesz az lemaradt:D
2014. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vagy ha csak fehérjét szeretnél ajánlom a myproteint [link]
2014. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

te gyökér nem rögtön a tápkiegeket kéne linkelgetni

[link]

2014. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :D
2014. márc. 5. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!