Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásitani szeretnék,...

Wolve93 kérdése:

Szálkásitani szeretnék, tudtok nekem segíteni? A lényeg az izomtömegem megtartása lenne, és a felesleg leadása.20/F 95kg

Figyelt kérdés
Heti háromszor járok konditerembe,biciklizek,de a diétával még nem jutottam semmire. Nem tudok sokat költeni sokféle ételre, de mindenképp változtatni szeretnék az étrendemen.

2013. okt. 3. 17:16
 1/5 anonim válasza:
Csirkemell, rizs, zöldségek. Semmi mást ne egyél. Vitaminkapszulákat szedd mellé be, ennyi.
2013. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szálkásítás az arról szól,hogy gyakorlatilag vizet edzel ki az izmokból.

A kaján múlik 75%-ban minden.

Szerintem ha minden nap elmész kb 40-50p-et kocogni akkor már az eredmény a szemeszter végén látszódni fog.

Sok sikert!

2013. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Napi 3 gramm/ttkg fehérje, ami csirkemellből, zsírszegény halakból menjen főleg.

3 gramm/ttkg-ról indítanám a ch-t, ami rizs, főtt krumpli, zabpehely, tk kenyér legyen.

Ügyelj a zsírbevitelre is, mer könnyen lemegy a tesztoszinted. Zsírt lenmag, olívaolaj, és Omega3 kapszulából vinnék be.

Ha heti 0,5-1 kg között van a fogyás, az jó, ha nem éred el a heti fél kilót csökkentsd a ch-t, ha 1 kilónál több megy le emeld, mert izomvesztés lesz.

2013. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2013. okt. 7. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!