Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honvédségi fizikai felmérő?

Honvédségi fizikai felmérő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kérdésem van, hogy minden eggyes nap fekvőzek, felülésezek, fussak vagy csak minden másnap mondjuk. Tudom, hogy kell pihenőnap de a honvédségi fizikai felmérőre készülök. Meghát a katonaságban nincs pihenőnap :D.

2014. okt. 28. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

"Meghát a katonaságban nincs pihenőnap :D."

Most ha önigazolást vársz válaszként, akkor minek írtál ki kérdést?

Tartsál minden egyes edzésnap utána egy pihenőt.

Az izmoknak is kell regeneráció!

Még a katonáknak is:)

2014. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem várok önigazolást csak hát reálisan gondolkodva a katonáknak nem adnak pihenő napot.
2014. okt. 28. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezen majd ráérsz akkor is agyalni, ha már katona vagy.

Addig meg ha okos vagy akkor adsz a testednek pihenő napot, meghálálja, hidd el.

2014. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem pihensz, nem regenerálódsz. Ha nem regenerálódsz, nem fejlődsz. Ha nem fejlődsz, sz@rabbul teljesítesz a felmérőn. Ha sz@arul teljesítesz a felmérőn, nem leszel katona.
2014. okt. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackHand válasza:

Amikor én elhatároztam, hogy jelentkezek, előtte egy fél évig heti négyszer lefekvés előtt 200 fekvőtámasz (először csak 20-asával, aztán 25, 30, 40, 50) , 200 felülés (ugyanúgy), délutánonként meg 4-5 km futás, heti két nap 1-2 órában konditermes súlyzós dolgok, plusz egy nap pihenőnap. Egy fél év alatt 30 fekvőtámaszról felmentem 62-re, kb ugyanannyi felülésből 70-re. 18 perces 3200-ról meg 13:55-re.

De akkor még 17 voltam, bírta a szervezetem, és akkoriban még nem értett mindenki a testépítéshez annyira, mint most. És lehetett gyúrni táplálékkiegészítők nélkül is, érdekes módon. :-)

De manapság már én sem így csinálnám, többet csinálnék mindenből. :-)

És mindenkinek más jön be, nem vagyunk egyformák.

2014. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1 Katonaságban is van pihenőnap, sőt... de ebbe ne menjünk bele.

2 a fekvő, felülés, húzódzkodás kombó nem terheli meg annyira az izomzatodat hogy minden másnap pihenni kéne. Az idegrendszernek kell kis pihenő, tehát mondjuk ha 3 napból végzel 2 saját súlyos 1-1.5 óra eddzést a 3. napon csak fuss vagy ússz vagy pihizz ez rajtad múlik. Én heti 1 vagy nulla napot pihenek,és kb 2-3 órát eddzek egy nap, ez csak fejben dől el hogy mennyire bírod. Néha a szívem kicsit szarakszik , olyankor pihizek, de am semmi bajom.

3 a honvédségi fizikai felmérő kb egy vicc szerintem bárki megcsinálja az utcáról aki sportolt legalább 1 évet. Ha kérdésed van írj nyugodtan, sportal vagy bármivel kapcsolatban.

2014. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!