Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo Professional (zöld)...

Jumbo Professional (zöld) vélemények?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok, nehezen hízó típus vagyok, először Hyper Mass 5000t használtam, utoljara volumass 35öt. Kaja, edzes meg volt heti 3,4. Nem használtak semmit. Talán ezt kene megpróbálni. Szerintetek? 17/64/177
2014. okt. 30. 05:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jó. Egy nehezen hízónak sem kell még edzés után sem egy raklap cukros zabliszt, meghintve kis fehérjével. Ugyanis kevés benne a fehérje százalékosan, így rohadt nagy adag kell, ha valamennyi fehérjét is akarsz ebből bejuttatni. Jobb a volumass. Vagy veszel külön fehérjét és ahhoz teszel edzés után gyors szénhidrátot. És a kaját is tedd rendbe, nem egy tápkiegtől kell várni a csodát.
2014. okt. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tapkiegtol várok csodát. Tisztába vagyok a dolgokkal. Edzések utan ittam mindig csak shake-et.
2014. okt. 30. 06:43
 3/4 anonim ***** válasza:
MyoMax se rossz. Én igazából edzés után VitarGO!-t meg WPP-t keverem. És igazából nem tudom hogy a kajád hogy vagy. Napi 6-8 étkezésed legyen illetve edzés után 45-60 percel mehet egy azénhidrátos étkezés. Ha nem nősz akkor emeld a ch-t meg a zsírt is lehet kicsivel. Nekem simán van 6g ch egy nap/tskg
2014. okt. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 G. Tamás ***** válasza:
Ha nehezen hízol, akkol lökjed az arcodba a rizst. 6-7 g/tskg-ot is akár. Edzés után meg igazából egy tejsavó is tökéletes egy gyors felszívódású szénhidráttal ( Vitargo... )
2014. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!