Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lábedzéstől én nem érzek...

Lábedzéstől én nem érzek izomlázat?

Figyelt kérdés
Tesómmal szoktam néha lábat edzeni, ő fiú én lány. Guggolás, combfeszítő és combhajlító gép. Guggolást ugyan annyi súllyal, ugyanannyi ismétléssel csináljuk, combfeszítőnél max. 10 kg, combhajlító gépnél max. 15 kg a különbség, de én kompenzálom azzal, hogy többet csinálok. Végül is csak arra lennék kíváncsi, hogy hogy lehet az, hogy neki meghal a lába, izomláza van napokig, nekem pedig csak átmozgató érzés volt? (Érdekesség még, hogy az Ő lába csodálatosan kirajzolódik, az enyém meg egy feszes cső (sima és izomtalannak tűnő...értem én hogy nem lehet olyan mint neki, de mégis :)).)

2014. okt. 30. 18:52
1 2
 1/16 tjcsoki11 válasza:
100%

szerintem emelj a súlyon és a darabszámon.

ha az utolsó szériákban már allig vagy nem is tudod megcsinálni, na akkor fogod érezni másnap...

persze az ismétlések közti szünet és tevékenység is sok mindent befolyásol.

2014. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
izomláz nem feltétele az izmosodásnak.
2014. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell izomláz. Amúgy meg nem te vagy erős, hanem ő edz kislánysúlyokkal. :-)
2014. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze, nem feltétel, de nekem az izomláz mutatja azt meg, hogy megöltem az izmomat :) Hát...annyira nem kislányos súlyokkal edz, vagyis 60 kg combfeszítőn nekem nem kislányos. Guggolásnál meg 30-40 kg. Mondjuk ez a kislányos dolog attól is függ, hogy ugye Ti testépítő szinten mértek mindent :)
2014. okt. 30. 19:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Emelj a sulyon. És szabályosan csináld a gyakorlatokat :)
2014. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
100kg alatt minden kislányos. 150-nél már beszélhetünk súlyokról. Szóval az nagyon piskóta amivel ő edz maradjunk ennyiben. :)
2014. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ez a testépítő kategória. Mégis mit vártál, hogy itt mi hogy nézzük a dolgokat? Feminás, kiskegyedes szemüveggel? Nyugi poén, nem támadás.:)
2014. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Combfeszítőn nekem a 100kg kevés le szoktam nyomatni a társammal hogy nehezebb legyen úgyhogy nem feltétlen sok a 60kg...sőt guggolás se vmi sok. Szerintem neked bőven jó ahogy csinálod. Bár nála se mind1 hany kg meg minden
2014. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként itt az a szokás, hogy csajok alapból dobnak fel fotót. Csak hogy lássuk, miről beszélünk... Szakmai szemmel.
2014. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Lábat sok ismétléssel nem igazán lehet edzeni, csak a nagy súlyra reagál mert eleve állandó terhelés alatt van és ha kis súllyal terheled édes mindegy neki hogy 10-et vagy 15-öt csinálsz ugyanúgy bírni fogja.

Hogyha végképp nem akarsz emelni a súlyon azzal tudsz játszani, hogy sokkal lassabban, fókuszálva végzed a gyakorlatokat.

2014. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!