Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet tőle bajom ha néha...

Lehet tőle bajom ha néha végig kell görgetnem a mellkasomon és hasamon a súlyt?

Figyelt kérdés

Nem olyan nagy súlyokról beszélek max 100kg

hetente egyszer mellezésnél elő szokott fordulni hogy rajtam marad mivel nincs segítségem.

Utána fáj az egész de inkább csak a bőröm ahogy megnyomódik és kicsit piros lesz de ha megdörzsölöm fél perc és semmi...

Lesz ettől bajom?


2014. okt. 31. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Csökkentsd a súlyt.

Nem az a lényeg hogy minél több súlyt kitudj nyomni, hanem hogy kontrolláltan csináld, és megdolgoztasd az izmaidat, hogy erősebbek és nagyobbak legyenek.

2014. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Otthon edzel?

Csak mert kondiba bárki szivesen odamegy segiteni.

2014. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ma kezdtem edzeni tehát szabályosan végzem a gyakorlatot mégis a végén szoktam még rá tenni súlyt utolsó körben így max 6 megy szabályosan utána viszont még néha skierül belenyomni néha meg nem, de mindenképpen szoktam feszegetni a határokat...igen otthon edzem sajnos...és most pedig a kérdésre konkrétan is szeretnék választ kapni.
2014. okt. 31. 19:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Biztos nem biztonságos ahogy most csinálod viszont elmondom mit csinálnék a helyedben.

[link]

Nézd meg ezt a videót. Tudom hogy neked nincs erőkereted viszont asztalossal csináltass két ilyen állványt ami pont jó magasságban van és végig tudod rajta görgetni.

2014. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kerze ***** válasza:
Szerintem ha már érzed hogy a 6. nagyon nagyon nehezen megy ki ne próbáld kinyomni 7-szerre. Szerintem Ha ritkán rajtad marad és nem fáj nem ütődik be akkor nincs nagy gond. De ne csináld inkább.
2014. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#marci:

Ez jó ötlet.

2014. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha szereted feszegetni a határokat, az jól van.

De mindenképpen arra kéne törekedni, hogy ne úgy szokd meg a csúcsdöntést, hogy vagy át kell görgetned a szerveiden vagy nem.

Amit csinálsz, az kisebb súlyokkal még nem nagy gond, mondjuk max. 70 kilóval, de gondolom arra törekszel hogy 100+ kilókat nyomjál...

Akkor viszont már veszélyes, előbb-utóbb baj lenne belőle(a hasfalad se sérthetetlen, egy jó kis belső vérzés gondolom nem esne jól).

Szóval én azt javaslom hogy nyeld le az egódat, és csinálj csak annyit amennyit tudsz...

Hidd el, érezni fogod a határt.

2014. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem használj 2db egykezest.
2014. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz Marci, azthiszem egy ilyent fogok beszerezni így már nagyon bátor leszek :)
2014. nov. 6. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!