Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetne vastagabb csuklóm?

Hogy lehetne vastagabb csuklóm?

Figyelt kérdés
Nemrég volt a születésnapom és többek között sok nagyon szép karkötőt is kaptam, amiket sajnos nem tudok hordani mert túl vékony a csuklóm és mindegyik karkötő lóg rajta. Nem ez az első alkalom, nagyon nehezen találok olyan darabot ami nem nagy. Ha valaki tud valami jó csuklóerősítő gyakorlatot vagy praktikát legyen szíves írja le! :)
2014. nov. 1. 14:24
 1/6 Musclemore ***** válasza:
100%

Csukólán nincs jelentékes izom, zsírt rászedni sem nagyon jó, szóval azt nem tudok vastagítani, nagyon minimálisan esetleg.

Amúgy meg boldog születésnapot!:)

2014. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A csuklod keruletet sajnos nem igazan tudod befolyasolni. Am boldog szulinapot utolag is!
2014. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább a karkötőbol vetess vissza egy meretet. Ott már csont és szőr van :D füled érjen bokáig.
2014. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csuklóméret abszolút genetika, minimálisan befolyásolható alkaredzéssel.
2014. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az van, gyerekméretű karkötőt hordok :-)

Ha esetleg kapok valakitől, bevetetek belőle és kész!

Örülj neki, szerintem nagyon szép és nőies a vékony csukló.Én imádom az enyémet. Sokkal jobb mintha hurkás lenne.

2014. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy tényleg a karkötő lesz valahogy rövidebb:) Mindenkinek köszönöm szépen! :)*
2014. nov. 10. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!