Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen alakból szeretnék egy...

Ilyen alakból szeretnék egy "Kis Virág alkatot" elérni! Lehetséges jó étrenddel és heti 3-4 edzéssel? KÉP

Figyelt kérdés

Az a baj ha egy hétig full teljesen tartom a diétát, legutóbb lement rólam kb. 1kg (szerintem csak víz) de aztán egy napra elmentem a barátomhoz, akinél nem "tudom" tartani a diétámat, és vissza is jött minden :/

Hamarosan betöltöm a 18-at (ez egy ilyesmi "fogadalom"), 169cm körül vagyok és (most) 60kg. 2 napja még 59.1 voltam. Lassan egy éve mazsorettezek (heti egy edzés, nem nagy szám, csak pörgős)

Vékony, izmos alkatot mennyi CH, kalória és fehérje mennyiség mellett lehet a leghamarabb elérni? Az mennyi idő? Szedjek más tápkieget is?

[link]

[link]


2014. nov. 1. 20:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Zsófi te vagy az?
2014. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Vivi vagyok győrből, szia :D
2014. nov. 1. 20:13
 3/34 HarciCsiga ***** válasza:
Ez egy sima bikini kategória könnyen eltudod érni először tömegnövelő étrend kell ami nőknél 1,5-2gramm fehérje és 3gramm ch kiindulásnak ha a súlyod nem nő akkor növeld a cht egy 6-10 hónap után lesz rajtad egy alap izomtömeg utána jöhet majd a szálkásító diéta és a barátodhoz meg vinném magammal a kaját :)
2014. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 HarciCsiga ***** válasza:
Én Brigire tippeltem volna csak megláttam a mazsolás bigyót :D
2014. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne diétázz hanem tömegelj. Nem vagy durvan zsiros csak izomtalan.
2014. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az egyik ismerősöm is ugyan így néz ki, és van neki is pont ilyen bugyija :D

Mehet a tömegnövelés.

utána meg a szálkásítás, és súlyzós edzés. :)

google: alapismeretek. Ez olvasni való.

2014. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Én eddig "sima" diétát tartottam, 2g/ttkg CH-val O.O

Ilyen alakra vágyom: files.mozgasvilag.hu/news/IMG_2282.jpg

Igazából hasból, fenékből meg combból szeretnék fogyni (igen, tudom h nincs helyi zsírégetés :))

2014. nov. 1. 20:16
 8/34 anonim ***** válasza:
Csak Voksán Virágot ismerem :D
2014. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
fehérje?
2014. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 HarciCsiga ***** válasza:
jó de ha izomtömeg nélkül fogysz le akkor csak rosszabbul fogsz kinézni :/ kell először a tömeg
2014. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!