Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen alakból szeretnék egy...

Ilyen alakból szeretnék egy "Kis Virág alkatot" elérni! Lehetséges jó étrenddel és heti 3-4 edzéssel? KÉP

Figyelt kérdés

Az a baj ha egy hétig full teljesen tartom a diétát, legutóbb lement rólam kb. 1kg (szerintem csak víz) de aztán egy napra elmentem a barátomhoz, akinél nem "tudom" tartani a diétámat, és vissza is jött minden :/

Hamarosan betöltöm a 18-at (ez egy ilyesmi "fogadalom"), 169cm körül vagyok és (most) 60kg. 2 napja még 59.1 voltam. Lassan egy éve mazsorettezek (heti egy edzés, nem nagy szám, csak pörgős)

Vékony, izmos alkatot mennyi CH, kalória és fehérje mennyiség mellett lehet a leghamarabb elérni? Az mennyi idő? Szedjek más tápkieget is?

[link]

[link]


2014. nov. 1. 20:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
megdugnálak :)
2014. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Öhh, köszi, ezt bóknak vettem :D
2014. nov. 1. 21:18
 23/34 anonim ***** válasza:
Melyik suliba jársz Vivi?:D
2014. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Nem szeretném megmondani :D
2014. nov. 1. 21:23
 25/34 anonim ***** válasza:
Naaa még a végén kiderül egy suliba járunk :D
2014. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

És akkor mi lesz? elmondod mindenkinek h tudod h van egy csipkés tangám? :D

Meg még egyébként a kérdésemre szeretnék választ, meg Csigát már itt nem merem zaklatni a szőkenős kérdéseimmel :D Pedig az Alapismereteket, mindent végigolvastam :)

2014. nov. 1. 21:28
 27/34 anonim ***** válasza:

Jajj hagyjad már.

Amúgy kell egy kis tömegnövelés, amiben felszedsz egy kis izmot, majd egy faxa kis diéta és kész is. Keményen kell edzeni és akkor értelem szerűen főként izom jön fel.

2014. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Jelenleg neked napi 120 g fehérjére van szükséged, 210 g szénhidrátra.
2014. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
jajj bocsi csak 180 g ch. Már álmos vagyok, ugyh megyek is aludni.
2014. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Igen, ez mind világos :) De mivel nem ismerlek Titeket, nem tudom nektek mennyi a "kicsi" nekem, női szemmel 2kg is sok :D Mennyi ideig kéne tartani, mennyire kéne "meghíznom" hogy utána mehessen a diéta? :)

Éééés mennyi CH és kcal? Mehet továbbra is az az edzés amit eddig csináltam? A-B-A, B-A-B? Kell aerob, vagy kardió?

2014. nov. 1. 21:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!