Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az hogy van hogy a Peak...

Az hogy van hogy a Peak Plutonium 18000 ft korul mozog de a bodybuildingbolt 13000ft ert adja? Nekem ez gyanus. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 02:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ti megrendelnetek???
2014. nov. 3. 02:33
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
De gyanús, nem vennem meg.
2014. nov. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25 alatt ne vegyél plutoniumot, mert sugarmergezest kapsz.
2014. nov. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tap bela ***** válasza:
43%

Bizony elgondolkodtató, ha figyelembe vesszük mennyi a beszerzési ára + mennyi költség rakódik rá, amit az államfele ki kell fizetni.


Közvetlenül a Peak.ag luxemburtól csak egy személy vásárolhat nagykeráron Magyarországról.

2014. nov. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Gondoljatok valami kamu cucc van benne?

Igazabol mivel ez egy porgeto amugy is feltunne hogy nem azt adja vissza amit kene nem? Es akkor ez egy nagy buko lenne nekik nem?

Amugy az osszes peak meg hitech cuccot sokkal olcsobban adjak....

2014. nov. 3. 11:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell átgondolnod.
2014. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Arnold S. válasza:

Én törzsvásárló vagyok a Bodybuildingboltban. Ezelőtt máshol vettem a dolgokat, van összehasonlítási alapom. 100% ugyanazt a terméket kapom, olcsóbban. Csak azt olvasom minden ezzel kapcsolatos kérdésnél, hogy TAP BÉLA felhasználó állandóan becsméreli és fikázza a boltot. Valószínűleg üzleti érdeke kívánja meg ezt! Valószínűleg ugyan ezzel foglalkozik csak senki nem vesz tőle semmit mert csak nyerészkedni akar mindenkin és magasak az árai!!

Ezen gondolkozzon el mindenki.

2014. nov. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tap bela ***** válasza:

"

TAP BÉLA felhasználó állandóan becsméreli és fikázza a boltot. Valószínűleg üzleti érdeke kívánja meg ezt! Valószínűleg ugyan ezzel foglalkozik csak senki nem vesz tőle semmit mert csak nyerészkedni akar mindenkin és magasak az árai!!

"


Ha már meg lettem szólítva. Akkor válaszolok.

Kedves ismeretlen, A Peak termékeit Magyarországon egyedül a Peak Magyarországtól lehet beszerezni. Annak a viszonteladói árait ismerve 13.000Ft-ért nem lehet eladni egy Plutoniumot aminek a kisker. ára 20.000Ft körül mozog.

Lásd:

[link]


Az "anyavállalat" Peak.ag esetében ez a termék kis.ker ára 59.90EUR ez durván 18.000Ft Lásd a linket: [link]


A Peak.ag "anyavállalat" akik a termék gyártói és forgalamazói, egyetlen magyar tovább forgalmazót NEM SZOLGÁLNAK KI, egyből a magyar Peak-hez irányítanak minden üzlettulajdonost legyen az nagykereskedő vagy kiskereskedő.


Személy szerint én tudom ennek a terméknek a PEAK.ag árát, illetve a magyar peak árát, tehát azt az árat, amennyiért ezt a termék kiskereskedők meg tudják venni.


Innentől fogva, hogy Te mit mondassz az egy dolog.



Belinkelem neked az itt adott válaszomat:

"

Bizony elgondolkodtató, ha figyelembe vesszük mennyi a beszerzési ára + mennyi költség rakódik rá, amit az államfele ki kell fizetni.


Közvetlenül a Peak.ag luxemburtól csak egy személy vásárolhat nagykeráron Magyarországról.

"



Szabad megkérdeznem tisztelt idegen, ebben mi volt a becsmérlő, vélemény nyílvánítás?!?!?!?!?!?!?!?! Elgondolkodtató, hogy valaki, mint mondjuk Te közgazdasági ismeretek, árkalkulációs ismeretek, termék beszerzési, nagykerárak, és egyébb kereskedelmi ismeretek nélkül vádaskoddz, és szarozol valakit.


Úgy hogy TápBÉla felhasználó nem becsmérelte, és nem fikázott senkit. TápBéla egy VÉLEMÉNYT mondott, úgy hogy ismeri a termékkel kapcsolatos háttér infókat.

2014. nov. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Arnold S. válasza:

Édesapámnak van egy műszaki üzlet lánca Magyarországon amit Ő üzemeltet. Több helyen rágalmazták (az olyanok akiknek nem tetszett ha valami olcsóbb) és emiatt feljelentést tett. Érdekes módon azért senki sem POFÁZOTT ha valami pár ezerrel drágább volt. Nagyon rosszul jártak azok akik azt hitték okosak és nagyon de nagyon megbánták felelőtlenségüket. Egyébként engem sem érdekel, hogy TE mit mondasz mert se kutyám se macskám nem vagy de az már kiderült legalább, hogy üzleti érdek hajt. Amúgy meg kit érdekel a PEAK???? Nagyon gyenge a barátaim szerint is és ráadásul drága. Sokkal de sokkal MINŐSÉGIBB termékeket használunk mint a PEAK. Na sok szerencsét TÁPBÉLA és csak óvatosan a szavakkal mert a GOOGLE mindent MENT hiába próbálod megváltoztatni azt és BÁRMIKOR ELŐVEHETŐ ha szükség lenne rá.


BOLDOG KARÁCSONYT ÉS EGÉSZSÉGBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

2014. dec. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tap bela ***** válasza:
Engem te ne fenyegessél!
2014. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!