Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt szedjek?

Milyen tömegnövelőt szedjek?

Figyelt kérdés
Helló. 17éves fiú vagyok, 56kg, nehezzen hízok. Szerintetek milyen tömegnövelőt szedjek? És még mellé valamit? Légyszi normális vállaszokat. :-)
2014. nov. 6. 18:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Etrended legyen.
2014. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 tomika1097 válasza:
Helló! Én is 17 éves vagyok, én Jumbo Professionalt eszek, de én könnyen hízó vagyok, ezért neked a sima zöld Jumbot ajánlom, az nehezen hízóknak van. Mellé én csak vitamint szedek, de lassan beiktatok egy izület védőt is .
2014. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Értem. És milyen árba van a zöld jumbó? Mellé mondjuk whey protein? És mennyi idő még látható lesz a hatása?
2014. nov. 6. 18:50
 4/27 anonim ***** válasza:

Vegyél tejsavóproteint és ahhoz tegyél edzés után gyors szénhidrátot, pl maltodextrint, dextrózt, carb-f-et, carbo-x-et stb.

Így gazdaságosabb és reggel is tudod enni a tejsavót cukor nélkül. Ugyanis cukor csak edzés után célszerű a fehérje mellé.

2014. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ez is mennyi idő bmeg... Menjél josdaba. Étrend nélkül úgy se ér szart se.
2014. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Igen, először az étrendet kell belőni, mert egy tápkieg nem tesz csodát.


Tömegnövelő étrend: napi 2g x testtömegkg fehérje kell és 4-6g*ttkg szénhidrát (ch) alkattól függően.

Zsírból 1g x ttkg, ennek fele legyen telítetlen.

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2014. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm sandorzsolt, és 2. Te pedig utolsó ha csak ilyen választ tudsz akk nem vagyok rád kivancsi. Érdekes a többiek tudtak normálisan vállaszolni
2014. nov. 6. 19:06
 8/27 tomika1097 válasza:

Jumbo árát megnézheted a scitec oldalán, ahogy az előttem szóló mondja ha nincs normál kajád akkor fölösleges a tápkieg.

Jumbo mehet edzés után

Tejsavó az reggel zabpehely mellé ha belefér

Este mondjuk kajálj egy jó nagy adag sovány túrót

De Ami az első legyen az a Vitamin csomag, kezdésnek mondjuk MEGA DAILY ONE PLUS.

Remélem segítettem valamiben!

2014. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Az is érdekes, hogy a Kérdező csak arról a kommentről vett tudomást, ami neki tetsző infót tartalmazott, azaz konkrét termékajánlatot, még ha annak nem sok értelme volt.


Amúgy bocs az okoskodásért, étrend legyen meg vitamin tényleg.

2014. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Attól még igazam van, hogy neked nem tetszik a válaszom.
2014. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!