Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt szedjek?

Milyen tömegnövelőt szedjek?

Figyelt kérdés
Helló. 17éves fiú vagyok, 56kg, nehezzen hízok. Szerintetek milyen tömegnövelőt szedjek? És még mellé valamit? Légyszi normális vállaszokat. :-)
2014. nov. 6. 18:40
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Én kérek elnezest. Am azt meg kérdezhetem hogy a vitamin mért kell a tomeg növeléshez?
2014. nov. 6. 19:12
 12/27 anonim ***** válasza:
Azért, hogy tudj teljesen regenerálódni. A vitaminok részt vesznek az anyagcserében.
2014. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Vitamin az élethez kell, fokozottan igaz ez, ha edzel is, mivel az plusz stresszt jelent a kis testednek.
2014. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 tomika1097 válasza:
Ez a rossz hozáállás, a vitamin nem a tömegnöveléshez kell hanem a szervezeted normál működéséhez! A vitamin a tömegnövelőnél, és a proteinnél is fontosabb. Első a vitamin, aztán a Fehérje, aztán így tovább!
2014. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon köszönöm a vállaszokat nagyon meg vagyok elégedve. Am most nézem és ki.bszott drága a Jumbo.
2014. nov. 6. 19:27
 16/27 anonim ***** válasza:
Írtam: fehérje és ahhoz veszel szénhidrátot.
2014. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Ugyan az a hatás? Meg Akk mellé meg mega daily one plus?
2014. nov. 6. 19:37
 18/27 anonim ***** válasza:

A tömegnövelő is ez: fehérje és szénhidrát. Van amelyikben kis kreatin és amino is van pluszban, de nem számottevő.

Hatást a napi össz kajabeviteltől kell várni. Ha megvan szilárd kajából is a napi tápanyagbeviteled, akkor ugyanúgy fejlődsz, mint az, aki ennek egy részét tápkiegből viszi be. A tápkieg is csak kaja, nem csodaszer, nem varázspor.

És igen, vegyél egy mega daily one-t, az pl jó lesz.

2014. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Azért ha még vmi jó tipp eszedbe jut akkor azt ird nyugottan
2014. nov. 6. 20:06
 20/27 anonim ***** válasza:
Majd, ha edzel kb fél éve, akkor lesz még tippem, egyelőre elég ennyi.
2014. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!