Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hete nem edzettem, de még...

2 hete nem edzettem, de még mindig ugyan annyi minden méretem, miért?

Figyelt kérdés
18 vagyok, 5 hónapja edzek, de bezárták a konditermet, és nincs több lehetőségem menni.. 2 hét alatt már látszani kéne némi méretbeli visszaesésnek nem? 37,5 a karom, annyi volt 2 hete is, testsúlyom is ugyan annyi, meg szerintem a vállam is. Nem egy extra ami rajtam van, nem is vagyok szálkás, de arra számítottam, hogy legalább 1 centit visszaesek karban. Mit csináljak amúgy? Faluban lakom, a legközelebbi városban van és nem tudok oda eljárni.. Csináljam itthon addig míg nem tudok valami jobbat?
2014. nov. 7. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez még nem az a szint ahonnan látványos lenne 2 hét alatt a visszaesés, meg amúgy sem sok idő. Ha a kaja megvan, még egy jóval fejlettebb szintnél sem nagyon van visszaesés ennyi idő alatt.

Ha nem tudsz terembe jarni, akkor nyilván érdemes otthon edzeni, nem létszükséglet a terem. Ha van egy fekpad, már gyakorlatilag teljes értékű edzést lehet csinálni (én guggolni is arról szoktam).

2014. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs itthon semmim, nem tudok súlyzós edzést végezni, csak saját testsúlyosat.

Nem volt soha étrendem, nincs pénzem.

2014. nov. 7. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor marad a fegyencedzés, vagy csinálsz fából fekpadot, meg betonból sulyzotarcsat, mint én :D

Saját testsúlyos edzéssel is lehet fejlődni, ha nem akarsz barkácsolni.

2014. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Étrendem nekem sincs most, ugyhogy átálltam egy ideje a magas ismetlesszamu edzésre. Tapasztalatom szerint igy könnyebben regenerálódok. Ebből a szempontból még nyerhetsz is a saját testsúlyos edzéssel, ott is elég magas az ismetlesszam az alsobb szinteken.
2014. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!