Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nincs izomlázam, és másnapr...

Ha nincs izomlázam, és másnapra szinte már nem is érzem, hogy edzettem, akkor nem csinálom jól?

Figyelt kérdés

Az elején még napokig éreztem, hogy dolgoztam, egy ideje, viszont semmi. Nemhogy izomlázam nincs, az már teljesen elmúlt, de olyan mintha be se durranna az izom.

Így is nőhet az izom, vagy nem edzek elég keményen?

Néha bukásig viszem, néha nem, de se így ,se úgy, nem érzek másnapra semmit. Tök rosszul érzem magam, szinte lelkiismeret furdalásom van, hogy ez azért van mert nem raktam magam oda elég keményen.

Így is fejlődhetek, vagy változtatnom kell valamin?



2014. okt. 16. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
En street workoutozok es nekem is voltak ilyen problemaim, de tokeletesen fejlodtem izomlaz nelkul is :) egy jo tanas bukasig ne csinald surun mert nem valik a hasznodra sot...
2014. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez megnyugtató, köszi!


És, hogyan fejlődsz? Erősödsz, vagy nő az izom is?

2014. okt. 16. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Mind kettö szépen fejlődik, csak azt tudni kell, hogy én szabadon edzek (amit kitalàlok éppen azt csinàlom).
2014. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2014. okt. 17. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!