Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 évesen a testépítés megállí...

16 évesen a testépítés megállít a növésben (magasság)?

Figyelt kérdés

2014. nov. 7. 23:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem terheled a gerinced nagyon akkor nem. Ezt úgy értem hogy csak annyi sújt rakj fel amennyivel megtudsz ismételni mondjuk 10-et
2014. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De miért mondják sokan hogy megállít?Valami alapja csak van.
2014. nov. 7. 23:35
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
mert hülyék, mint a f-sz. A tornászok szoktak "megállni" a növésben, akik már 6 éves koruk óta fél napokat edzenek.
2014. nov. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Lehet, hogy van alapja, de csak akkor, ha túlerőlteted magad. Én egy évvel vagyok idősebb nálad és rendszeresen járok edzőterembe, eddig nem vettem észre ilyesmit, főként, mivel az elmúlt félév alatt nőttem 1cm-t :)

Ez persze sok mástól is függ, de talán nyugtató tényező lehet :D

2014. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

városi legenda... pont ugyan úgy, mint a csajok közt is terjed, hogy akit megdugnak, az megáll a növésben...

vagy, hogy a cigi megállít a növésben,

sőt rengeteg embertől hallottam már azt is, hogy a korai maszturbáció megállít a növésben...

miért veszik ezeket be?

mert ostoba tanulatlan idióták, akik egy könyvet nem vettek a kezükbe életükben...

2014. nov. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg baromsag van amit rengetegen állítanak.
2014. nov. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehetseges. Nagy sulyokkal vegzett guggolas, kitores, fekvenyomas nem kedvezo ilyen szempontbol. Maradj meg 1-2 evi a sajat sulyos edzesnel.
2014. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

14 éves korom óta kondizok,17 leszek 30.-án. Igaz többszöri kihagyásokkal,de mégsem álltam emg a növésben.

Szerintem meg genetika a magasság. Ja,és 181 cm vagyok,tegnap volt lemérve. Soha nem ettem sokat,mielőtt kondizni kezdtem,napi 3-4 szendviccsel elvoltam egész nap. (Persze ez változó volt,mikor mit kajált az ember.

2014. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!