Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítségre van szükségem,...

Segítségre van szükségem, versenyezni szeretnék?

Figyelt kérdés

19 éves leszek idén,és eldöntöttem hogy jövőre elszeretnék kezdeni versenyezni,mert az elmúlt 1,5 évben nagyon megtetszett ez a sport és ki szeretném próbálni benne magam.

Jövő nyára akarok belőni egy versenyt ami alapján aztán egyre többet ha minden jól megy. Naturál Junior kategóriában szeretnék indulni,és vagy a legmagasabb vagy az alattiban mert 182cm vagyok. Olvasgattam,de ugye a magasság kategóriák néhol mások. Most 76kg vagyok,63kg-ról kezdtem és csak edzés után proteinezek + étrend. Szálás vagyok 10-12% testzsírral. Jövőre a reális célom 83-85kg szálkásan. Szükségem lenne valakire aki segít kicsit,hogy mire fókuszáljak,vagy mit csináljak másként mint eddig a verseny miatt. Komolyan gondolom,szval kérlek nem írjatok hülyeséget!


Előre is köszönöm.



2014. jún. 14. 16:54
 1/5 tkodit ***** válasza:

Erre jó egy személyi edző.


(plusz támpont nélkül mégis mivel kapcsolatban segítsünk?


Egyébként két és fél év edzés után ha összejön 85 kilónyi valóban száraz tömeg, akkor le a kalappal...

2014. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg naturalban akarsz versenyezni akkor tomegelj még kb januarig lassan kb havi 1kg-os átlaggal es onnantol szalkasits a versenyre. Nem leszel versenyforma 85 kg 75-re lehet eselyed.
2014. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az edzesterved ugy nezzen ki hogy heti 2 felsotest 2 alsotest edzes + 1 edzes amiben a gyenge pontjaidra fokuszalsz.
2014. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig heti 4x edzettem,ami így nézett ki:

hétfő: mell-tricepsz 6-2 gyakorlat

kedd: hát-bicepsz 6-2

szerda: láb 4 comb-2 vádli

péntek: mell-hát 3-4


Ebből is látszik,hogy a hát-mell edzésére fókuszálok,mert azokba vagyok gyenge,konkrétan a mellem aránylag kicsit,a hátam meg szép,de nem elég széles. A kezem szépen fejlődik,így azt nem kell olyan keményen edzeni. A combom is elég erős és formás,viszont a vádlimmal sokat szenvedek :D

Marcii,esetleg rád írhatok tanácsokért?

2014. jún. 14. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Irhatsz de én nem vagyok versenyzo csak jólinformált :D
2014. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!