Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelésnél hasra edzeni?

Tömegelésnél hasra edzeni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy nem sok értelme van.

2014. nov. 12. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell, mert tömegeléskor tudod felépíteni a vastagságot, mivel kalória pluszban tudsz izmosodni. Ez neked nem egyértelmű?
2014. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol olvastad de hülyeség.Tömegelésel lehet a legjobban vastagítani a kockákat
2014. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%

én sosem hasazok tömegeléskor ugyanis a hasfal összehúzódik és akkor nem birok sokat enni

Ha befejeztem a tömegelési időszakot akkor kezdem a pocót ledolgozni

2014. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De, csak elbizonytalanított, mert máshol olyat is állítottak, hogy hasra nem kell sok edzés, ha kevés a testzsír%, akkor látszódni fognak amúgy is. Így elég max szálkásításkor rá edzeni.
2014. nov. 12. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig kell hasra edzeni,legalább egy héten 2szer
2014. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Heti kétszer? rendben, köszönöm
2014. nov. 12. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Elég ciki hogy a hasizom szamodra egy latvanyelem...
2014. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Összetett gyakorlatoknál pl. guggolás, felhúzás éri terhelés a derekat/hasat is, hogyha ilyen gyakorlatokat csinálsz akkor nem feltétlenül kell hasra is edzeni de egy 5 percet azért illik rászánni ilyenkor is.

Hogyha a gyakorlatok nagy részét ülve vagy fekve/támasztva azaz gépeken csinálod akkor csak nagyon minimálisan fejlődik a has magától.

2014. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!