Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Férfi vs. Női edzésterv. Van...

Férfi vs. Női edzésterv. Van amiben különböznek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy férfinak ebből vagy abból többet, nőnek pont ellenkezőleg, kevesebbet, ilyen gyakorlatot a nőknek ajánlanátok, amazt meg pont a férfiaknak. :)
2014. nov. 13. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én hülyeségnem tartom az ilyen megkülönböztetéseket edzés terén.
2014. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sem gondolom azt, hogy más gyakorlatok kellenek egy nőnek, de mégis különböző terveket készítenek a nők részére. Találsz ilyeneket a bodybuilder honlapon fent az edzéstervek fülnél. Nézegesd meg.
2014. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem baromsag megkülönböztetni mert a vázizomrendszer ugyanúgy működik.


Maximum a nőknek nem kell annyi gyakorlat felsőtestre.

2014. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én speciel a mellizomra gondoltam ilyen téren :) Egy pasinak (szerintem) nem annyira vonzó egy nő táblásra gyúrt mellizma :D
2014. nov. 13. 17:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Tablas mellizma a fitness modelleknek sincs akiknek ez eletük. Atlag nonek sose lesz olyan.

Viszont a fejlettebb mellizom kicsit kiemeli a melleket,szebb ratast ad es nem lesz csontos a mellkasod.

2014. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez vicces kérdező. Egy nőnek soha nem lesz naturálban túlfejlett izma, mivel 1/25 annyi tesztoszteront termel, mint egy férfi. És még mi sem leszünk soha nagyon izmosak naturálban. Nem úgy megy az, hogy másnapra rádugrik 5 kg izom. :)
2014. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De látom nem kerestél rá a tervekre, így linkelem, legföljebb kivágnak érte:

[link]

2014. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fogjuk rá h eléggé tájékozott vagyok az alapelvek terén :) tudom h nem leszek izomállat attól mert edzek meg ilyesmi :)
2014. nov. 13. 18:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Fogjuk rá, de akkor nem tettél volna fel kérdést.:)
2014. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt h mit gondoltok :)
2014. nov. 13. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!