Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás minimális izomtöme...

Szálkásítás minimális izomtömegvesztéssel?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd elkezdeni szálkásítani, kb még 2 hónapig tömeget növelek, utána fogom elkezdeni. Ez lesz az első szálkásításom. Jelenleg 71 kg vagyok 2 hónap múlva úgy kb 74-75-nek tervezem a súlyom. A lényeg az, hogy a nagynehezen felszedett izomból a lehető legkevesebb mennyiség menjen le, viszont a testzsírszázalékom, ami most kb 12-13%, le szeretném vinni 8-9%-ra, grammra pontosan kiszámolt kajával, ez kb mennyi idő lenne?

2014. nov. 13. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen szálkásan olyan szálkásra nem lehet minimális izomveszteséggel lemenni naturálon.
2014. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Genetika is beleszól a dolgokba, de azért lehet tenni ezért, hogy kevés izom menjen le.


Először is az étel a leganabolikusabb dolog.


Fehérjét tartsd 2.5x ttkg-on.


Kiegészítő : BCAA,Glutamin,HMB


BCAA napi 15-20g / Glutaminból mehet 20g / napi 3-4g HMB elosztva


BCAA,Glutamint úgy oszd el, hogy Reggel felkelés után, edzés előtt, alatt, után és este lefekvés előtt.


Én így mentem le 9-10% testzsírra, nagyon minimális izomvesztéssel.

2014. nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most néztem testzsírszázalékos képeket inkább ilyen 15% lenne a megfelelő érték, hasizmom halványan látszik csak ki, ezen szeretnék majd változtatni :D
2014. nov. 13. 18:49
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat egyébként:)
2014. nov. 13. 18:49
 5/8 anonim ***** válasza:
15% sima ügy, nagy izomveszteség biztos nem lesz, ha ügyesen betartod a dolgokat :D
2014. nov. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyébként ezt félre értetted, de én írtam le szarul, mert még az előtted lévő válaszolónak válaszoltam, hogy kb most 15% körül mozog a testzsírszázalékom, de nézegetem a képeket, és azt veszem észre hogy valakinek fullosan látszik a hasizma 12%-al valakinek 10-el se, ez az alacsony izomtömeg miatt van?

Találtam ezt a képet, valós, ha ilyen képek vannak fent akkor nem lehet ezeknek hinni:D

[link]

2014. nov. 13. 19:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként TyHoechlin megfogadom a tanácsod. 18 évesen, kell a HMB és, ha igen melyik terméket ajánlod?
2014. nov. 13. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Hasizom is genetika kérdése :)


MyProtein : HMB 250g megteszi

2014. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!