Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Ha hirtelen...

Testépítők! Ha hirtelen abbahagynátok az edzést, és a tápozást, mi lenne veletek?

Figyelt kérdés

Minden héten megy az edzés, heti 3-4 alkalommal, megy a sok vitamin, ásványianyag, mellé a sok tápszer, és kitudja milyen tabletták és szurik(sok embernél).

Ha egyik napról a másikra normális életet élnétek, ahol ezek a dolgok nem állnának a rendelkezésetekre, mi lenne veletek?

Ha csak reggeli ebéd vacsora lenne, és szalámis zsemle lenne a reggeli, leves az ebéd, lekváros kenyér a vacsora.

Mi lenne veletek ilyen helyzetben?



2014. nov. 14. 13:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Miutan az izmok nem kapnanak tapanyagot es nem lennenek hasznalva a szervezet lebontana őket mert túl sok tapanyagot igenyelnenek feleslegesen.


De ez minden emberrel így tortenik.

2014. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

arányaiban kb a nem odafigyelős kaja annyiba kerül, mint az odafigyelős...

volt idő amikor 1000 forintot költöttem egy nap csak energiaitalra, mert semmi energiám nem volt

most az egész napi kajám kijön belőle


szalámi meg lekvár? milyen burzsujnak nézel engem?

2014. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

"szalámi meg lekvár? milyen burzsujnak nézel engem?"


Ez tetszik, jó volt!

2014. nov. 14. 13:49
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk nem ertem miert lenne normalisabb az ipari hulladekkaja zabálasa es dogles a TV előtt mint a testepítes..
2014. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Kis provokáló p9cs!
2014. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."


Miután semmit nem tudsz a témában megértem, hogy ez az álláspontod.

De csak, hogy lásd, hogy milyen jófej vagyok, válaszolok:


Jobb esetben leépülnének az izmaim, rosszabb esetben meghalnék a tápanyaghiány miatt.

2014. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Józsi, magad feljelentetted a válaszod miatt?

Mert az provokáció volt.

De a kérdésem kiírását meg a kíváncsiság hajtotta.

2014. nov. 14. 14:26
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Már megint az a fajta érdekes "kíváncsiság" ami magában foglal előítéleteket, tudatlanságot és a másik lenézését. Ez biztos valami aljanéptulajdonság lehet, egy kevésbé hulladék ember ilyenkor legalább felvállalja, hogy baja van, és beszól, nem pedig elbújik amögé, hogy 'jajj hát én csak kérdezek". Felelősségvállalás powa. And get a life, loser.
2014. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Wash, te sem a kérdésre válaszoltál!

Miért offolsz?

2014. nov. 14. 14:33
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
A kérdésre a válaszodat egy háromperces guglikereséssel megtalálhatnád. Ha az érdekel, keress. Ha nem, akkor kommentelgess továbbra is.
2014. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!