Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetne ilyen testem,...

Hogyan lehetne ilyen testem, milyen edzésekkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Életcélomma valt, hogy olyasmi "kigyurt" testem legyen mint pl. Cristiano Ronaldonak. Leginkàbb a hasat és a mellet szoval az elsōtestrészt szeretném fejleszteni, igy indult :) Sokan mondtàk a testalkatom meg mindenem megvan hozzá, ill. van rajtam hús ami elvilleg jo mert ebbol szép izmokat tudok alakitani, azt mondta a baràtom. Szerintetek miket kell csinaljak ehez? Teljesen kezdō vagyok a temaban, szoval megkoszonnem ha esetleg reszletesen/ linkeket tudnàtok küldeni. Negativ kommenteket nem kérek. Köszonom elore is!!

2014. nov. 16. 00:26
 1/2 Dogmatix91 ***** válasza:
A hozzászólásom nem negatív, inkább magyarázó jellegű. Először is, ha kockás hasat szeretnél ahhoz izomtömeg és diéta kell. Első körben tömegelés, aztán szálkásítás. Izmot nem tudsz "húsból" alakítani. Leginkább azért, mert amit mi húsnak hívunk az nem más, mint izomszövet. Ami rajtad van az valószínűleg zsír. A zsírt viszont nem tudod átalakítani izommá, ez fizikai képtelenség. Olyan, mintha vízből akarnál tüzet előállítani. A zsírszövet és az izomszövet teljesen más felépítésű (ez egyébként általános iskolás biológia). Először olvass a témában pl. Drugs Bunny: A sárga kapszula, ingyenesen letölthető és elég egyszerűen leírja az alapokat. Utána tedd rendbe a kajádat és kezdj el edzeni. A többi majd jön magától. Ha kitartó vagy és érdekel a téma akkor úgy is utána fogsz olvasni és minden kérdésedre megkapod a választ, hogyha nem akkor meg úgy is abbahagyod rövid időn belül. Ja és mindenre kell edzeni, nem csak hasra és mellre!
2014. nov. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
a haverod egy idióta :D:DDdé
2014. nov. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!