Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyíregyházán a Cutleren kívül...

Nyíregyházán a Cutleren kívül valami értelmes terem, ami olcsó?

Figyelt kérdés

#terem #konditerem nyíregyháza
2014. nov. 16. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
mi a baj a cutlerrel ?
2014. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Drága. Mellesleg még nem voltam,de egyszer szeretnék elmenni 1 hónapra.
2014. nov. 16. 21:40
 3/6 kakao01 ***** válasza:
d-center
2014. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 - palilaci - ***** válasza:
Atlas fitness. Ott van a Ferenckörúton. A havi bérlet 3000-4000ft.
2014. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az Atlas tele van kisebbségivel, nem lehet elférni, nyomorogni kell. Ráadásul többször volt olyan, hogy már szekrény se volt. De olcsó.

Én a Cutlerbe járok, viszont ez tényleg drága, de minőségi hely.

Brekk Fitness sem rossz, ott is eléggé zsúfolt már a hely, viszont ott más sportokat is ki tudsz próbálni. Az ára is elfogadható.

A D-centert nem ismerem, oda én is el akartam látogatni, de tőlem az messze van.


Ha minőségi helyet akarsz, akkor egyértelmű, hogy a Cutler, ha nem akarsz annyit rááldozni akkor Brekk, de ha rám hallgatsz nem mész az Atlaszba.

2014. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát,Cutleren gondolkodtam,hogy el kellene látogatni,legalább 1 hónapra :) De ez csak jövőre,már decemberre nem veszek bérletet,januárban gondolom majd megy az sok újévi fogadalmas akkor azért lesznek sokan. MAjd februárban lehet :) Kösz a válaszokat,atlaszról hallottam,de a feketék miatt nem akarok oda menni.
2014. nov. 21. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!